Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
پیروزی شهرداری کلاچای مقابل استقلال رشت
۱۳۹۷/۱۰/۲۳

 در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان و در هفته هجدهم این مسابقات تیم شهرداری کلاچای مقابل استقلال رشت به برتری دو بر یک  دست یافت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای، در این دیدار که عصر روز شنبه و در هوایی سرد در زمین ورزشی شهرداری کلاچای برگزار شد تیم شهرداری کلاچای با غلبه بر استقلال رشت جایگاه خود را در جدول رقابت ها تحکیم بخشید.
با شروع نیمه نخست  دو تیم  بازی محتاطانه ای از خود به نمایش گذاشتند  اما در ادامه این تیم میزبان  بود که در دقیقه 19بازی صاحب موقعیت عالی روی دروازه حریف شد که مهاجم تیم شهرداری کلاچای در شرایط تک به تک با دروازه بان حریف نتوانست این فرصت به دست آمده را تبدیل به گل کند و دروازه‌بان استقلال رشت با نوک انگشتانش مانع از،فرو ریختن دروازه اش شد.
بازی در نیمه نخست دقایق پایانی خود را طی می کرد که تیم شهرداری کلاچای به گل برتری رسید این گل در نتیجه توپ برگشتی و ارسال سانتر روی دروازه استقلال رشت با ضربه سر احمد نوروزی به دست آمد تا شهرداری کلاچای نیمه نخست را با پیروزی به رختکن برود.
در آغاز نیمه دوم تیم استقلال رشت برای جبران گل خورده فشار زیادی روی دروازه میزبان ایجاد کرد اما باز،هم این تیم شهرداری کلاچای بود که موفق شد گل دوم را وارد دروازه میهمان کند.
این گل را باز هم احمد نوروزی روی ارسال کرنر از جناح راست روی دروازه حریف با ضربه سر دقیق و به دور از دسترس دروازه‌بان استقلال رشت به گل تبدیل کرد تا شهرداری کلاچای دو بر صفر از حریف پیش بیفتد و برای خود حاشیه امن ایجاد گند این گل در دقیقه 70بازی به دست آمد.
در ادامه تیم استقلال رشت موفق شد یکی از گل های خورده را در دقیقه 81بازی جبران کند  اما این  تک گل نتوانست مانع از شکست تیم استقلال رشت شود و این بازی سر انجام با برتری دو بر یک شهرداری کلاچای به پایان رسید.
تیم شهرداری کلاچای با این برد 28امتیازی شد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای پس از پایان بازی گفت:استحقاق کسب هر سه امتیاز این بازی را داشتیم.
اکبر محمد حسینی افزود :بازی در نیمه نخست متعادل بود و ما موفق شدیم در دقایق پایانی نیمه اول از موقعیت به دست آمده نهایت استفاده را برده و به گل برسیم،  در نیمه دوم با وجود فشار تیم حریف روی دروازه ما موفق شدیم روی یک ضربه کرنر گل دوم را وارد دروازه استقلال رشت کنیم.
وی ادامه داد :پس از به ثمر رسیدن گل دوم تیم ما کمی عقب نشست و همین باعث شد یک گل از حریف دریافت کنیم اما خوشحالم توانستیم سر انجام نتیجه بازی را به نفع خود به پایان برسانیم..
از این بازی مصطفی زاهدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای،  حسن سلیمی سرپرست هیات فوتبال کلاچای و جمعی دیگر از علاقمندان به این رشته ورزشی دیدن کردند.
در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان جام گیل 14تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای
www.kelachay.ir
@shahrdarikelachay

شهرداری
کلاچای