Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در محله گیل گلایه
۱۳۹۷/۱۰/۱۲

در اجرای ادامه عملیات پروژه طرح جمع آوری آب های سطحی شهر کلاچای پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در محله گیل گلایه عملیاتی شد .


شهردار کلاچای از اجرای عملیات پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در محله گیل کلایه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، مهندس ابراهیم اثنی عشری ماچیانی روز چهارشنبه در جریان بازدید از فرایند انجام عملیات ، طول اجرای این طرح را 600متر و در دو طرف بلوار ورودی گیل کلایه و  با بکارگیری از لوله های بتنی ذکر و گفت : در صورت پایداری هوا  ضلع غربی این پروژه ظرف 15روز آینده قابلیت بهره برداری را خواهد داشت.
وی با بیان اینکه اجرای این پروژه از محل منابع داخلی و استانی تامین و سرمایه گذاری خواهد شد میزان پیش بینی اعتبار برای انجام این طرح را 2میلیارد ریال اعلام کرد.
به گفته وی ، به مجرد اتمام این پروژه ، طرح های دیگری همچون جدول گذاری ، پیاده رو سازی و فرش موزاییک در این محله به مرحله اجرا در خواهد آمد.
شهردار کلاچای اجرای این پروژه را از خواسته ها ، انتظارات و مطالبات به حق مردم این محله عنوان و تصریح کرد : شهرداری و شورا خود را متعهد و ملزم به انجام آن می دانند .
مهندس اثنی عشری ماچیانی با یادآوری این مطلب که حجم خواسته ها و انتظارات از سوی شهروندان برای توسعه این شهر بجا و منطقی است اظهار کرد : تلاش می کنیم به این خواسته ها و مطالبات بتدریج پاسخ داده شود.
مدیر اجرایی شهر کلاچای یاد آور شد : پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی ، پیش از این در محلات گزافرود و نوده به مرحله اجرا در آمده و هم اکنون آماده بهره برداری است.
وی جلوگیری از وقوع سیلاب و تسریع و تسهیل در هدایت آب های سطحی به سمت رودخانه ها را از دلایل مهم در اجرای پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی عنوان کرد.
شهردار کلاچای از دیگر دلایل مهم اجرای این طرح را اقدامات زیر بنایی و اصولی برای توسعه زیر ساخت ها ، خدمات دهی مطلوب به شهروندان و مقابله با حوادث غیر مترقبه ذکر کرد.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای 
www.kelachay.ir
@shahrdarikelachay

شهرداری
کلاچای