Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
لای روبی یک کیلومتر مسیر هدایت آب های سطحی در کلاچای
۱۳۹۸/۰۷/۰۱

لایروبی یک کیلومتر مسیر هدایت آبهای سطحی در کلاچای

شهردار کلاچای از لایروبی یک کیلومتر از نهرهای موجود در محدوده فضای خدماتی ،  مسیر هدایت آبهای سطحی در این شهر خبر داد.

مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی روز شنبه در جریان بازدید از روند انجام این پروژه ها، ،  مناطق تحت پوشش این طرح را شامل رودخانه های گزافرود،  نوده،  چهل دستگاه،  بازار هفتگی،  شهرک اندیشه کوچه های شقایق صبا و مصب رودخانه نوده اعلام کرد.

وی طول اجرای این پروژه را یک کیلومتر ذکر و گفت: در روند اجرای این پروژه که به مدت سه روز ادامه خواهد داشت از ظرفیت ماشین آلات شهرداری شامل بیل مکانیکی،  لودر و کامیون کمپرسی بهره گیری شده است.

شهردار کلاچای اظهار کرد: این اقدام در راستای جمع آوری و دفع آبهای سطحی که بر اثر سیلاب های فصلی حادث می گردد اجرا شده است.

مهندس اثنی عشری ماچیانی ادامه داد: از زمان تصدی مدیریت اجرایی شهر کلاچای به عنوان شهردار،  موضوع هدایت آبهای سطحی و رفع مشکلات مربوط در نقاط حساس و مورد نیاز در دستور کار قرار گرفته و شواهد نشان می‌دهد اقدامات موثر و سازنده ای در این زمینه صورت گرفته که رضایتمندی مردم را در پی داشته است.

وی در خاتمه یادآور شد: همه این اقدامات با هدف پیشگیری و جلوگیری از خسارت احتمالی و در راستای مقابله و مهار بارش های فصلی انجام می گیرد که شهرداری و شورا خود را ملزم و متعهد به انجام آن دانسته است.

 

      

      

 

 

شهرداری
کلاچای