Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
شهردار کلاچای : همکاری دستگاها در موضوع بحران کرونا قابل ستایش است
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

شهردار کلاچای : همکاری دستگاها در موضوع بحران کرونا قابل ستایش است

شهردار کلاچای  در نشست شورای آموزش و پرورش نقش و عملکرد دستگاهای این بخش و شهر را در مقابله با بحران کرونامورد ستایش قرار داد و گفت : از زمان شکل گیری این بحران ارتباط دستگاها سازنده و تنگاتنگ بوده و استمرار آن همواره مورد تاکید است.

مهندس ابراهیم اثنی عشری ماچیانی افزود : این ارتباطات نزدیک و سازنده  موجب شد تا کارها بهتر پیش برود و خروجی  خوبی حاصل گردد.

وی در ادامه با تبریک فرا رسیدن هفته معلم از تمامی معلمان و مدیران و کادر آموزشی و پرورشی که در تعلیم و تربیت دانش آموزان و اینکه نسل خلاق و مسئولیت پذیر تحویل جامعه می دهند قدر دانی کرد و اظهار کرد : جامعه با تمام وجود به خدمات شما افتخار می کند.

شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای پروژه تعریض کوچه 10متری در صورت تصویب آن در استان در محله گزافرود خبر داد و اضافه کرد :  با اجرایی شدن این پروژه کمکی بزرگ  ودر  روند توسعه شهر تاثیر گذار خواهدبود ضمن اینکه می تواند به طور کلی یک محله را از بن بست خارج کند.

به گفته مهندس اثنی عشری ، این پروژه امتداد آن تا منطقه لطره نوده خواهد بود و علاوه بر دسترسی آسان مردم  از این ظرفیت به فضای توسعه شهر منجرخواهد شد.

شهرداری
کلاچای