Kelachay Municipality
سال 1400؛ سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
پیروزی شیرین و دلچسب شهرداری کلاچای مقابل شاهد اسالم
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان جام گیل و در هفته نهم این مسابقات، تیم شهرداری کلاچای که پذیرای تیم فوتبال شاهد اسالم بود میهمانش را با شکست بدرقه کرد. 

در این دیدار که عصر روز شنبه در زمین ورزشی شهرداری کلاچای برگزار شد تیم شهرداری این شهر با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

تک گل بازی در دقیقه 31 با ضربه دقیق سامان بذرافشان وارد دروازه میهمان شد.
تیم شهرداری کلاچای که به برد در این بازی می اندیشید در همان دقایق نخست حملات گسترده‌ای روی دروازه حریف ایجاد کرد،  بهترین بخت مسلم گلزنی در دقیقه 13بازی روی دروازه شاهد اسالم به دست آمد که ضربه سر سامان بذرافشان با اندک فاصله ای از تیر افقی دروازه حریف به بیرون رفت اما همین بازیکن در دقیقه 31قفل دروازه حریف را گشود، نیمه نخست با همین تک گل شهرداری کلاچای به پایان رسید اما در نیمه دوم و پس از اخراج سامان بذرافشان بازیکن طراح و خلاق شهرداری کلاچای از زمین بازی، این تیم میهمان بود که فشار زیادی برای رسیدن به گل تساوی و حتی برتری روی دروازه شهرداری کلاچای ایجاد کرد اما خط دفاعی این تیم  اجازه موقعیت آنچنانی به میهمان نداد و سر انجام این بازی با برتری یک بر صفر شهرداری کلاچای به پایان رسید. 
شهرداری کلاچای با این برد و با انجام هشت بازی 13امتیازی شد.

فرامرز اکبری سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای پس از پایان بازی گفت: اخراج بازیکن ما در نیمه دوم عملا تمامی برنامه های ما را به هم ریخت و می توانستیم با اختلاف زیادی این بازی را به نفع خود به پایان برسانیم. 

ماهان یوسف پور مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای افزود: تیم ما در این دیدار بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت و استحقاق کسب هر سه امتیاز بازی را داشتیم. امیدوارم با تلاش و همدلی بازیکنان، کادر فنی و تمام دست‌اندرکاران و حامیان، شاهد موفقیت این تیم شایسته در ادامه رقابت های این فصل باشیم.

مجتبی رضایی رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای هم تصریح کرد: با وجود اینکه در دقایق آغازین نیمه دوم یکی از بازیکنان ما از زمین بازی اخراج شد، اما بچه های ما نظم و انسجام تیمی را از دست ندادند و بازی را خوب اداره و مدیریت کردند.
وی افزود: امیدوارم این روند پیروزی تا هفته های پایانی بازی استمرار داشته باشد.

 

شهرداری
کلاچای