Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
پیروزی تیم شهرداری کلاچای مقابل شهرداری کوچصفهان
۱۳۹۸/۰۵/۳۱

لیگ برتر فوتبال گیلان / پیروزی تیم شهرداری کلاچای مقابل شهرداری کوچصفهان

در نخستین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان تیم شهرداری کلاچای که در خانه پذیرای تیم شهرداری کوچصفهان بود حریف خود را با نتیجه دو بر صفر شکست داد.

در این دیدار که عصر روز چهارشنبه در زمین ورزشی شهرداری کلاچای و با حضور جمعی زیادی از علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار شد تیم میزبان با گل های دقایق 41سامان بذر افشان و 83حسین اسماعیل زاده از روی نقطه پنالتی حریف خود را با شکست بدرقه کرد.

هنوز بازی روند عادی و طبیعی خود را طی نکرده بود که تیم میزبان صاحب یک موقعیت عالی برای گلزنی شد اما تیر دروازه مانع از به ثمر رسیدن گل شد،  چند دقیقه بعد باز هم این میزبان بود که می توانست به گل برتری دست یابد اما شوت بازیکن شهرداری کلاچای را دروازه‌بان شهرداری کوچصفهان با واکنش عالی به کرنر فرستاد تا اینکه در دقیقه 41تیم شهرداری کلاچای به گل برتری رسید این گل از روی پاس عمقی و از روی فرصت طلبی با کنترل خوب و ضربه دقیق درون پا و به دور از دسترس دروازه‌بان شهرداری کوچصفهان به درون دروازه غلتید زننده این گل سامان بذر افشان بود که در این بازی چهره پر فروغی داشت بازی ثانیه های پایانی خود را طی می کرد که تیم میهمان می توانست به گل تساوی برسد اما  مدافع تیم شهرداری کلاچای با رشادت  توپ را در آستانه ورود به دروازه  به بیرون کشید بازی در نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم شهرداری کلاچای به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم باز هم این تیم میزبان بود که چندین بار صاحب موقعیت گلزنی شد و یکبار هم ضربه ایستگاهی تیم شهرداری کلاچای را دروازه بان حریف به کرنر فرستاد تا اینکه تیم شهرداری کلاچای در دقیقه 83بازی به دنبال خطای دروازه بان شهرداری کوچصفهان روی مهاجم شهرداری کلاچای بلافاصله  داور نقطه پنالتی را نشان داد و حسین اسماعیل زاده دیگر بازیکن شاخص این دیدار در جهت خلاف حرکت دروازه بان توپ را به گل تبدیل کرد و این بازی سر انجام با پیروزی دو بر صفر شهرداری کلاچای به پایان رسید تا هفته نخست لیگ را با برد به پایان رسانده باشد.

از این بازی مصطفی زاهدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای و جمعی دیگر دیدن کردند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری کوچصفهان پس از پایان بازی گفت: بازی خوب،  فیزیکی و درگیرانه از هر دو تیم شاهد بودیم.

مهدی عابدی افزود: بازی تقریبا پایاپای بود و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما میزبان از موقعیت ها ی به دست آمده بهتر استفاده کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای هم اظهار کرد: در بازی اول کمی استرس و ناهماهنگی در تیم ما وجود داشت که مطمئنا هفته‌ به هفته بهتر و منسجم تر خواهیم شد.

اکبر محمد حسینی افزود: تا اواسط نیمه اول  زیاد خوب ظاهر نشدیم اما از دقیقه 30بر بازی و میدان مسلط شدیم و به گل هم رسیدیم.

وی اضافه کرد :در نیمه دوم کاملا بازی در اختیار تیم ما بود  و موقعیت های زیادی را هم از دست دادیم اما در دقایق پایانی به گل دوم رسیدیم و خوشحالم بازی اول را با برد به پایان رساندیم.

داوری این بازی را علی محمدی پور با کمک های میلاد خانجانی و سهیل درخشان هر سه از لاهیجان بر عهده داشتند.

در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان جام گیل 13تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

شهرداری
کلاچای