Kelachay Municipality
سال 1400؛ سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
آغاز عملیات اجرایی ساخت مجتمع چند منظوره گیل زاد در کلاچای
۱۳۹۹/۱۱/۱۶

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و  همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ساخت بزرگترین مجتمع تفریحی،  گردشگری و اقامتی در ضلع شرقی شهر کلاچای و با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار رودسر، بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران و مسئولان شهر و بخش کلاچای از سوی سرمایه‌گذار بخش خصوصی  آغاز شد.


بخشدار کلاچای روز چهارشنبه در این مراسم نیل به توسعه پایدار و متوازن را مستلزم مشارکت بخش خصوصی دانست.
شاپور کریمی افزود: باید از ظرفیت های کنونی منطقه در راستای توسعه به خوبی بهره گیری کرد. 


شهردار کلاچای در این مراسم با ابراز خرسندی از مشارکت بخش خصوصی در روند توسعه پایدار ابراز امیدواری کرد: این شهر بتواند به جایگاه واقعی خود ارتقا یابد. 
فرزاد دلارام توسعه و پیشرفت هر شهری را در جهات و ابعاد مختلف مستلزم بهره گیری از ظرفیت عظیم بخش خصوصی دانست و افزود: خوشبختانه با نگاهی که در مجموعه  مدیریت شهری و شورا وجود دارد حمایت از بخش خصوصی را دستور کار داریم. 
وی تصریح کرد: اعتقاد راسخ دارم حمایت از بخش خصوصی شهر کلاچای را از حالت کنونی به سمت پیشرفت و توسعه شهری ارتقا خواهد داد.
شهردار کلاچای با بیان اینکه امروز در مجموعه مدیریتی شهرستان و بخش مدیران جوان،  خلاق و پویا در عرصه تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها مشارکت دارند آن را امید بخش در فرایند توسعه بیشتر منطقه عنوان کرد.
دکتر دلارام در بخش دیگری با اشاره به اینکه ساخت مجتمع چند منظوره در این شهر مطمئنا منافع شهر را به خوبی تامین خواهد کرد افزود: در عین حال بستر لازم برای اشتغال نیز فراهم خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد: این پروژه در مدت زمان تعیین شده تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد. 


بر پایه این گزارش مجتمع تفریحی،  گردشگری،  رفاهی واقع در ضلع شرقی شهر کلاچای در زمین به مساحت 6هزار متر مربع و با زیر بنای 19هزار متر مربع و در 9طبقه احداث خواهد شد.
به گفته محمدی پناه مشاور این پروژه برای انجام این پروژه بزرگ که مدت زمان اجرا تا زمان تکمیل 3ساله خواهد بود ٢٠٠٠ میلیارد ریال از سوی سرمایه‌گذار بخش خصوصی هزینه خواهد شد.

 

 

شهرداری
کلاچای