Kelachay Municipality
سال 1400؛ سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
هیات رییسه شورای شهر کلاچای مشخص شدند
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

هیات رییسه شورای شهر کلاچای مشخص شدند

اعضای هیات رییسه سال چهارم از دوره پنجم شورای اسلامی شهر کلاچای با برگزاری انتخابات در هشتاد و یکمین نشست رسمی این شورا با حضور نماینده فرماندار شهرستان رودسر مشخص شدند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شهرداری کلاچای ، در این جلسه علی ابراهیمی با کسب بیشترین آرا به عنوان رییس شورای شهر انتخاب شد.

همچنین آقایان فرزاد قلی پورنایب رییس شورا ، محمد پورحسین خزانه دارشورا ، جعفر عابدینی سخنگوی شورا و مهدی محمد حسینی منشی شورا برگزیده شدند.

محمد حسن محمدی نماینده فرماندار شهرستان رودسر در حاشیه برگزاری انتخابات هیات رییسه سال آخر شورای دوره پنجم  با قدر دانی از سعه صدر و بردباری اعضای شورای شهر کلاچای ابراز امیدواری کرد اعضای شورای شهر بتوانند با بهره گیری از همه توان و قابلیت ها این شهر را به جایگاه واقعی خود که حق مردم منطقه است ارتقا بخشند .

وی در بخش دیگری با بیان اینکه اختلاف سلایق و نظرها در شورا وجود دارد تصریح کرد : معتقدم این امر در راستای توسعه و پیشرفت کارها کاملا موثر است.

بر پایه گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای انتخابات اعضای هیات رییسه سال چهارم از دوره پنجم شورای شهر کلاچای عصر روز دوشنبه  در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد.

 

 

شهرداری
کلاچای