Kelachay Municipality
سال 1400؛ سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
معرفی سرپرست جدید شهرداری کلاچای
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

معرفی سرپرست جدید شهرداری کلاچای

در آیینی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای و کارکنان واحدهای مختلف شهرداری ، معارفه سرپرست جدید شهرداری کلاچای روز دوشنبه برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای در این مراسم خدمت به مردم را در نظام جمهوری اسلامی عملی ارزشمند دانست و گفت : همه ما وظیفه داریم در راستای خدمت بی منت به مردم همواره نقش مسئولانه و متعهدانه داشته باشیم.

علی ابراهیمی با بیان اینکه  با تعاملات سازنده می توانیم به روند توسعه شهر شتاب ببخشیم تحقق آن را در ایجاد هم افزایی بهتر بین مردم و مجموعه شهرداری امکان پذیر دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معارفه سرکار خانم سمیه تقی پور به سمت سرپرست جدید شهرداری کلاچای از مجموعه شهرداری خواست همکاری های بیشتر و موثر تر برای پیشبرد امور شهرداری با وی داشته باشند.

به گفته ابراهیمی،  خانم تقی پور از بدنه شهرداری بوده و اشرافیت خوبی برفرایند امور دارند و لازم  است همه دست به دست هم دهیم تا امور شهری با سهولت بیشتری به پیش برود.

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای در ادامه سخنان خود خواسته ها ، مطالبات و انتظارات مردم از شهرداری و شورا را به حق دانست و تصریح کرد : تلاش مجموعه شهرداری و شورا هم در این راستا خواهد بود و باید به تدریج به آنها پاسخ داد تا از این طریق اعتماد عمومی افزایش یابد.

مهندس محمد پورحسین عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم با بیان اینکه همه نگاهها در شرایط کنونی متوجه شهرداری است افزود : باید با تعاملات دو سویه و سازنده امور شهری را به خوبی به پیش ببریم و معتقدم این نگاه در مجموعه شهرداری و شورا  کاملا وجود دارد.

وی انتخاب خانم تقی پور را به سمت سرپرست شهرداری کلاچای تبریک گفت و بیان کرد : وی از نیروهای تاثیر گذار در مجموعه شهرداری بوده و ابراز امیدواری کرد وظیفه داریم جهت پیشبرد امور ایشان را یاری دهیم .

وی وفاق و همدلی را رمز موفقیت در کار دانست و گفت : بی شک با انسجام و همدلی خواهیم توانست خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم .

مهندس پورحسین ، با بیان اینکه باید منابع درآمدی شهرداری را ارتقا دهیم تحقق آن را مستلزم همت و تلاش مضاعف مجموعه شهرداری ذکر کرد.

سرپرست جدید شهرداری کلاچای هم در این مراسم خود را را از بدنه شهرداری دانست و گفت : مطمئنا با تعامل و انسجام بیشتر و بهتر می توانیم انتظارات مردم را که به حق هم هست بر آورده کنیم.

خانم دکتر سمیه تقی پور ، رویکرد شهرداری را خدمت رسانی به مردم ذکر و افزود : خوشبختانه خرد جمعی در مجموعه شهرداری و شورا وجود دارد و این می تواند ما را در انجام امور موفق کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در فرایند امور از تجارب و تفکرات شورا و مجموعه شهرداری بهره گیری خواهم کرد افزود : این نگاه مطمئنا اثر بخشی فراوانی در روند توسعه شهر خواهد داشت و از این قابلیت استفاده خواهم کرد.

سرپرست جدید شهرداری کلاچای در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی هر چه دارد به برکت خون پاک و مطهر شهداست تصریح کرد : در چنین شرایطی شایسته است خدمتگزار لایقی برای مردم باشیم و صادقانه و خالصانه کار کنیم.

در ادامه این مراسم مسئولان واحدهای  مختلف شهرداری با تبریک این انتخاب به خانم تقی پور ، آمادگی همه جانبه خود را برای همکاری بیشتر و بهتر بیان کردند.

 


شهرداری
کلاچای