Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
مسابقات ووشوی کشوری به میزبانی شهرداری کلاچای
۱۳۹۲/۱۱/۲۷

بائوج لاهوتی گفت: می خواهیم دیدگاه شهرداری را در بحث ورزش گسترش دهیم تا فقط به فوتبال منتهی نشود و انتظارات سایر رشته های ورزشی را نیز برطرف سازیم ...

 


 

مسابقات ووشوی کشوری به میزبانی شهرداری کلاچای برگزار می شود

حسین بائوج لاهوتی در نشست مسابقات کشوری ووشو  گفت : باتوجه به هماهنگی ای که با اعضای شورای شهر ، رایزنی ای که با اداره ی ورزش و جوانان وهیئت ووشو ی بخش داشتیم و همچنین باتوجه به سیاست جدید شهرداری کلاچای، مسابقات کشوری ووشو در این شهر به میزبانی شهرداری برگزار خواهد شد .

بائوج لاهوتی افزود: می خواهیم دیدگاه شهرداری را در بحث ورزش گسترش دهیم تا فقط به فوتبال منتهی نشود و انتظارات سایر رشته های ورزشی را نیز برطرف سازیم .

شهردار کلاچای ادامه داد : شهرداریها مبالغ بسیار سنگینی برای ورزش هزینه می کنند که آن هم فقط به ورزش فوتبال می رسد که این سیاست باید ایجاد شود .

وی اظهار کرد شهرداری کلاچای با توجه به ایام الله دهه فجر مسابقات کشتی گیله مردی را در برنامه ی ورزشی خود داشت که این سیاست را در آن ایام با وجود آقای جعفر عابدینی رئیس کمیته کشتی گیله مردی استان که یکی از اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای هستند درجدول برنامه های خود داشت که متاسفانه بدلیل بحران برف این مهم محقق نگردید .

لاهوتی افزود : مسابقات کشوری ووشو استارت خوبی است تا هم سیاست جدید شهرداری به نمایش گذاشته شود و هم ورزش هیجان انگیز ووشو در این شهر ورزش دوست با میزبانی شهرداری جای گیرد .

وی با بیان اینکه مجوز برگزاری مسابقات از فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران به اداره کل ورزش وجوانان استان گیلان داده شده است افزود : این فدراسیون افتتاح ان مسابقات را 30بهمن اعلام و شروع مسابقات را در روزهای یک و 2 اسفند مطرح نمودند.

وی در پایان گفت : هدف از برگزاری این مسابقات لذت جوانان شهر ما از این ورزش جذاب و کشف استعدادهای پویا شهرمان در این ورزش است، امیدواریم با همکاری و تعامل همه مسئولین امر،  این مسابقات در خور شأن مردم کلاچای و با کیفیتی مناسب برگزار گردد .

شهرداری
کلاچای