Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
خدمات و دستاوردهای نظام در دهه مبارک فجر باید به خوبی به مردم گفته شود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵

خدمات و دستاوردهای نظام در دهه مبارک فجر باید به خوبی به مردم گفته شود

شهردار کلاچای با گرامیداشت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  از آن به عنوان فرصتی گرانبها برای بیان خدمات و کارکردهای نظام به مردم عنوان و گفت: این شرایط می تواند اعتماد عمومی مردم را نسبت به خادمین ملت افزایش دهد.

مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی عصر روز شنبه به مناسبت دهه مبارک فجر در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: این نظام خدمات فراوانی در راستای توسعه متوازن و رفع محرومیت زدایی انجام داده که شواهد و قراین موید این موضوع است.

وی در ادامه به طرح ها و پروژه های توسعه عمران شهری شهرداری کلاچای در دهه فجر اشاره و اظهار کرد: شهرداری کلاچای این توفیق را دارد در دومین روز از دهه مبارک فجر چهار طرح توسعه عمران شهری را افتتاح و به بهره‌برداری برساند که انشاله مبارک مردم این شهر باشد.

مهندس اثنی‌عشری ماچیانی،  میزان سرمایه‌گذاری برای انجام این پروژه ها را یک میلیارد و  670میلیون تومان ذکر و از مهم ترین آنها را اجرای پروژه پیاده راه،  سیستم روشنایی و مبلمان شهری در پارک ساحلی عنوان کرد.

وی از دیگر طرح های افتتاحی را روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) و روکش آسفالت تمامی کوچه های منشعب به مسجد جامع،  پروژه پیاده رو سازی بلوار ورودی شهر و لوله گذاری با هدف دفع آب های سطحی ذکر کرد.

شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود به بودجه سال جاری این شهرداری اشاره و اضافه کرد: بودجه شهرداری کلاچای در سال جاری 64میلیارد ریال بوده که تا پایان دی ماه جاری 82میلیارد ریال درآمد داشته که این امر نشانگر توجه بیشتر به طرح جامع،  تفضیلی شهر بوده است.

مهندس اثنی عشری تصریح کرد: با توجه به این افزایش درآمدی توانستیم بدهی 63میلیاردی گذشته شهرداری را تا قبل از فرا رسیدن دهه فجر مبلغ 34میلیارد ریال آن را پرداخت نماییم.

وی ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری درآمد شهرداری به 100میلیارد ریال برسد که نشان می دهد نسبت به بودجه پیش بینی شده 59درصد رشد را نشان می‌دهد.

مهندس اثنی‌عشری ماچیانی،  بودجه پیش بینی شده در سال آینده  را 86میلیاردو 550میلیون ریال اعلام که نسبت به امسال 34درصد افزایش دارد.

وی همچنین از اجرای پروژه احداث مجتمع فرهنگ سرا با اعتبار اولیه 500میلیون تومان در این شهر د ر سال آینده خبر داد.

شهردار کلاچای همچنین از احتمال مصوب شدن طرح جامع شهر کلاچای در نیمه نخست سال آینده خبر داد.

 

شهرداری
کلاچای