Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
تمام اهتمام ما حل معضل زباله در شهر کلاچای است
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

شهردار کلاچای از عزم و اراده جدی در مجموعه شهرداری و شورا برای حل معضل زباله در این شهر خبر داد و گفت: تمام اهتمام ما بر این است که وضعیت نابسامان و نگران کننده زباله را در شهر کلاچای به یک سر انجام مطلوب سوق دهیم.

دکتر فرزاد دلارام افزود: معتقدم امروز این اراده در شهرداری و شورا وجود دارد که یک باربرای همیشه معضل زباله را در این شهر حل کنیم تا نگرانی های به حق شهروندان به کلی بر طرف شود.

وی روز دوشنبه 99/11/13 در نشستی که با حضور رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر، بخشدار کلاچای، عضو شورای شهر، کارشناسان شهرداری و سازندگان تجهیزات مدیریت پسماند برگزار شد ابراز امیدواری کرد بتوانیم از این نشست به راهکاری دست یابیم که در مدت زمان مناسب منجر به نتیجه اصولی و کاربردی در بحث مدیریت پسماند گردد.

مهندس محمدپور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر نیز در این جلسه با تاکید بر رعایت قوانین و دستورالعمل های زیست محیطی ابراز امیدواری کرد که با اتخاذ تصمیمات و اقدامات اصولی بتوانیم شاهد رفع معضل پسماند باشیم.

شاپور کریمی بخشدار کلاچای نیز در این نشست رفع معضل پسماند را از مطالبات دیرینه شهروندان دانست و تاکید کرد: راهکاری که برای رفع این مشکل برمی گزینیم باید اصولی، علمی و با درنظر گرفتن تمام جوانب باشد.

جعفر عابدینی عضو شورای اسلامی شهر کلاچای در این نشست بیان کرد: با درایت و توانمندی که در شهردار محترم سراغ دارم او قادر خواهد بود معضل زباله این شهر را برای همیشه حل نماید اما این امر منوط به آن خواهد بود که در اجرا و تحقق اهداف او را یاری دهیم.

وی افزود: در صورتی که شهردار محترم پیشنهادها و راهکارهای لازم را برای برون رفت از وضعیت موجود ارائه دهد مطمئنا شورا همکاری لازم را در تصویب آن به عمل خواهد آورد.

 

 

شهرداری
کلاچای