Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
لیگ برتر فوتبال گیلان /پیروزی شهرداری کلاچای مقابل باشگاه الماس تازه آباد چاف (شهید املاکی )
۱۳۹۹/۱۰/۱۹

لیگ برتر فوتبال گیلان /پیروزی شهرداری کلاچای مقابل باشگاه الماس تازه آباد چاف (شهید املاکی )

در نخستین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال گیلان تیم شهرداری کلاچای موفق شد در شهرآورد شرق گیلان، تیم باشگاه الماس تازه آباد چاف (شهید املاکی ) را شکست دهد .

در این دیدار که عصر روز پنجشنبه در مجموعه ورزشی مرحوم سیروس قایقران چاف و چمخاله و با حضور انبوه تماشاگران برگزار شد   شاگردان" فرامرز اکبری " موفق شدند در بازی خارج از خانه تیم حریف را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند.

دو تیم در نیمه نخست بازی متعادلی از خود به نمایش گذاشتند و بیشتر فیزیکی و درگیرانه بود و تیم شهرداری کلاچای صاحب  دو موقعیت گلزنی روی دروازه حریف شد اما قدر این فرصت ها را ندانست  ، هر چند تیم میزبان نیز صاحب یک موقعیت شد اما از آن به بهره ای نبردند و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم دو تیم بارها تا آستانه فرو ریختن دروازه های همدیگر پیش رفتند، اما دروازه بانان ناجی دروازه های خود بودند تا اینکه در دقیقه 76 محسن فکوری با پاسی که توی عمق دروازه حریف برای "رضا محمدی "فرستاد او با یک ضربه دقیق و دور از دسترس دروازه بان آن را به گل تبدیل کرد .

تیم حریف نیز در این دیدار که در خانه بازی می کرد دست و پا بسته نبود و در معدود موقعیت ها خطرناک ظاهر می شد، اما نتوانستند از فرصت های به دست آمده در این دیدار به خوبی استفاده کرده و این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر شهرداری کلاچای به پایان رسید.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای پس از پایان بازی با تمجید از عملکرد شاگردانش گفت : بازیکنان ما در این بازی تمامی برنامه های تاکتیکی را به نحو احسن در زمین پیاده کردند .

فرامرز اکبری افزود : مستحق کسب هر سه امتیاز در این بازی بودیم هر چند موقعیت بیشماری را هم از دست دادیم و می توانستیم اندوخته های خود را به دو تا سه گل افزایش دهیم.

رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای اظهار کرد : تیم شهرداری کلاچای بازی مقتدرانه و با صلابتی را به نمایش گذاشت و بسیار خوشحالم در بازی نخست با پیروزی زمین بازی را ترک کردیم.

"مهندس محمد پورحسین" تصریح کرد : از همین فضا استفاده می کنم و از تک تک بازیکنان و کادر فنی تشکر می کنم و امیدوارم روند پیروزی ها استمرار یابد.

"مصطفی زاهدی" مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای هم پس از پایان بازی گفت: به جد از حمایت های بی دریغ دکتر دلارام شهردار محترم کلاچای و هیات مدیره محترم باشگاه تقدیر و تشکر می کنم چرا که سهم بزرگ و تاثیر بسزایی در این پیروزی داشتند.

وی همچنین از مدیریت محترم هتل ارشیای کلاچای آقای ایوب شریفی که در خصوص اسکان بازیکنان و کادر فنی تیم و نیز آقای علی احمدی مدیریت  محترم شرکت رویان سفر کلاچای در تامین وسیله ایاب و ذهاب بازیکنان و کادر فنی تیم اهتمام لازم را به عمل آوردند تشکر و قدردانی کرد .

درفصل جدید لیگ برتر فوتبال گیلان  13تیم حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره ای  با یکدیگر مسابقه می دهند.

شهرداری
کلاچای