Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
لزوم ساماندهی و بهسازی ورودی های شهر کلاچای
۱۳۹۹/۱۰/۱۳

لزوم ساماندهی و بهسازی ورودی های شهر کلاچای 
شهردار کلاچای روز شنبه در نشست شورای اداری بخش کلاچای که با حضور نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی برگزار شد بر لزوم ایجاد مکانیزم های مشخص و مدون برای بهسازی و ساماندهی ورودی های شهر کلاچای تاکید و انجام آن را از الزامات و مطالبات به حق مردم دانست. 
دکتر فرزاد دلارام با ابراز تاسف از اینکه 15سال است ساماندهی ضلع غربی و شرقی کلاچای همچنان به صورت لاینحل باقی مانده این شرایط،را قابل درک ندانست و افزود: انتظار بر این است با بهره گیری از ظرفیت عظیم نماینده محترم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی این مهم را به یک سر انجام مطلوب سوق دهیم و در این زمینه عزم و اراده جدی در شهرداری و شورا وجود دارد.. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود میدان ورودی شهر واجارگاه را از نظر هندسی ناایمن و ناهمگون ذکر و اظهار کرد: برغم اینکه در محدوده شهر واجارگاه واقع است،  اما شهرداری کلاچای این آمادگی را دارد  آن را به نحو مطلوب با همکاری شهرداری واجارگاه اجرا نماید.
دکتر دلارام، با یادآوری این مطلب که حق مردم نجیب و فهیم شهر کلاچای برخورداری از یک ورودی مطلوب در ضلع غربی شهر کلاچای است اضافه کرد: اجرا و تحقق این طرح را نیز در دستور کار داریم. و تلاش ما بر این است که به نحو شایسته زیبا سازی ورودی را با جدیت دنبال کنیم.
شهردار کلاچای با تاکید بر اصلاح میدان واجارگاه ابراز امیدواری کرد در جلسات آتی بتوانیم با تامین منابع مالی و طراحی لازم،  میدانی اصولی و ایمن طراحی و در مرحله اجرا قرار گیرد.

 

شهرداری
کلاچای