Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
تساوی یک بر یک تیم های شهرداری کلاچای و رضوانشهر
۱۳۹۸/۰۷/۰۱

لیگ برتر فوتبال گیلان / تساوی یک بر یک تیم های شهرداری کلاچای و رضوانشهر

در ششمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال گیلان تیم های شهرداری کلاچای و شهرداری رضوانشهر به تساوی یک بر یک دست یافتند.

در این دیدار که عصر روز شنبه در زمین ورزشی شهرداری کلاچای برگزار شد دو تیم شهرداری کلاچای و شهرداری رضوانشهر یکی از زیباترین  و مهیج ترین  دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فوتبال گیلان را برگزار کردند که این بازی سر انجام با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

گل تیم فوتبال شهرداری کلاچای را سامان بذر افشان در دقیقه 31  و گل تساوی شهرداری رضوانشهر در ثانیه های پایانی وقت اضافی نیمه دوم مهدی ترابی وارد دروازه میزبان کرد.

در این بازی پر افت و خیز دو تیم بارها تا آستانه فرو ریختن دروازه های یکدیگر پیش رفتند و در این بین  موقعیت تیم میزبان به مراتب از حریف بیشتر بود اما نهایتا  این بازی با تساوی به پایان رسید.

کیوان کرمپور سرپرست تیم فوتبال شهرداری رضوانشهر پس از پایان بازی گفت: هر دو تیم بازی زیبا و جذابی از خود به نمایش گذاشتند و معتقدم نتیجه تساوی عادلانه بود.

اکبر محمد حسینی سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای با تمجید از عملکرد شاگردان خود در این بازی اظهار کرد: در بد شرایطی گل تساوی را دریافت کردیم و معتقدم پنج دقیقه وقت اضافی منظور شده از سوی داور در نیمه دوم درست نبود.

از این بازی شهردار کلاچای،  مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای،  سرپرست باشگاه،  نايب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای،  رییس اداره ورزش و جوانان،  رییس هیات فوتبال و جمعی دیگر دیدن کردند.

در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان جام گیل 13تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

شهرداری
کلاچای