Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
روند ارتقای باشگاه فرهنگی و ورزشی با تصمیمات سازنده و راهبردی محقق می شود.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

روند ارتقای باشگاه فرهنگی و ورزشی با تصمیمات سازنده و راهبردی محقق می شود.

شهردار کلاچای در نشست با اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای و کادر فنی تیم بر لزوم پرهیز از هر گونه حواشی در باشگاه تاکید کرد و گفت: معتقدم آنچه می تواند به روند توسعه و ارتقای تیم فوتبال شهرداری کلاچای کمک کند تصمیمات سازنده و راهبردی است و همه باید از این اصل تبعیت کنند.

دکتر فرزاد دلارام " انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه را آگاهانه و به دور از شتاب زدگی ذکر و افزود: تمام اهتمام و تلاشم بر این بوده که در کار هیات مدیره دخالت نکنم چرا که اعتقاد راسخ دارم اگر وظیفه ای به کسی محول شده آنها قادر هستند امور را به خوبی به پیش ببرند.

موسس باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای وجود اختلاف و حواشی در مجموعه باشگاه را زیبنده ندانست و اظهار کرد: اختلاف سلیقه امری طبیعی است اما استمرار و یا تشدید این اختلاف  سلیقه  شایسته نمی باشد.

به گفته دکتر دلارام، باید با گفت و گوهای سازنده و درک متقابل بر اختلاف نظرهای ایجاد شده فایق آییم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با یاد آوری این مطلب که فشار زیادی در حوزه باشگاه داری متوجه شهرداری است اضافه کرد: برغم این فشارها و مشکلات همچنان محکم روی تفکرات واندیشه خود

ایستاده ایم چرا که عرق زیادی به مردم شهر خود بویژه ورزشکاران دارم.

دکتر دلارام " با بیان اینکه مسائل و مشکلات باشگاه باید به شکل شفاف مطرح شود افزود: این روند از تبعات منفی جلوگیری خواهد کرد.

رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای در این نشست با قدر دانی از اهتمام دکتر دلارام در حمایت همه جانبه از تیم فوتبال شهرداری کلاچای ابراز امیدواری کرد بتوانیم این تیم را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

مهندس محمد پورحسین خواستار تلاش مضاعف برای کسب قهرمانی در لیگ فوتبال گیلان شد که از آرزوهای دیرینه مردم ورزش دوست کلاچای می باشد.

وی با بیان اینکه آنچه در شرایط کنونی همه ما را نگران کرده و آن وجود حواشی در باشگاه است تصریح کرد: تمام تمرکز ما باید بر اصل پرهیز از اختلاف و دودستگی و در راستای انسجام و همدلی استوار باشد.

وی در مورد بازی روز پنجشنبه همین هفته شهرداری کلاچای مقابل شهرداری بندر انزلی بیان کرد: این بازی برای همه ما حکم قهرمانی دارد و باید تلاش کنیم سه امتیاز خانگی را از آن خود کنیم.

بر پایه گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای، در این نشست مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای، سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای، مربی و سرپرست باشگاه و همچنین سایر اعضای هیات مدیره باشگاه نقطه نظرات خود را در راستای توسعه و تقویت تیم بیان کردند.

 

 

شهرداری
کلاچای