Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
غرفه شهرداری کلاچای در نمایشگاه دستاورد های انقلاب اسلامی در رودسر
۱۳۹۶/۱۱/۱۸

در ششمین روز از دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان رودسر آغاز به کار کرد


دهه فجر فرصت مناسب و مغتنمی است تا شهرداری کلاچای هم به عنوان یک دستگاه اجرایی و خدمات رسان همگام با دیگر دستگاهای اجرایی و خدماتی بخشی از فعالیت ها و کارکردهای خود را در قالب دستاوردهای چهل ساله انقلاب در سه حوزه زیر ساخت های عمرانی ، فرهنگی و ورزشی برای معرفی به مردم در قالب غرفه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهرستان رودسر ارائه دهد. طبعا بیان این گونه فعالیت ها علاوه بر افزایش روحیه امید بخشی و نشاط آفرینی در دل های مردم باعث اعتماد بیشتر مردم به مسئولان نظام به عنوان خادمان ملت خواهد بود چرا که هر قدر خدمات و دستاوردهای و فعالیت های نظام به مردم به خوبی تبیین و بازخوانی شود به همان میزان بر اعتماد بیشتر مردم به مسئولان منجر خواهد شد و این موضوع مهمی است که باید با جدیت به آن بپردازیم.

آنچه در مورد بیان و عملکرد شهرداری حایز اهمیت است این بوده که شهرداری یک دستگاه صرف عمرانی نیست بلکه تلفیقی از پرداختن به موضوعات عمرانی ، فرهنگی و ورزشی است و این سه مولفه فعالیت شهرداری را بر هر امر دیگر متمایز می سازد .

طرح ابتکاری فرماندار محترم شهرستان رودسر مبنی بر راه اندازی غرفه نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در این شهرستان بستر و زمینه مناسبی است تا شهرداری کلاچای هم بخشی از خدمات و کارکردهای خود را در سه حوزه (ابنیه اداری ، سازمانی ، زیر ساختی و تفریحی و ورزشی )به منصه ظهور رسانده و در معرض دید همگان قرار دهد.

پر واضح است این گونه اقدامات مطمئنا تاثیر گذاری فراوانی در بیان بیشتر خدمات مسئولان به عنوان یک وظیفه ذاتی و بی منت به مردم خواهد داشت .

طبیعتا ارائه خدمات به شهروندان از سوی شهرداری جزو وظایف لاینفک حقوق شهروندی به شمار می آید و شهرداری بر خود فرض و لازم می داند از همه توان ، ظرفیت و قابلیت ها برای تحقق این امر بهره گیری نماید .

شهرداری و شورای اسلامی شهر  کلاچای علاوه بر توجه جدی و عمیق به مبحث توسعه زیر ساخت های شهری در حوزه استقرار برخی ادارات برای رفاه حال مردم گام های موثر و عملی برداشته و تلاش دارد تا با تحقق این برنامه ها اعتماد دو سویه میان مردم و شهرداری را به نحو قابل قبولی افزایش دهد .

شهرداری
کلاچای