Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
ضرورت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری جشن چهارشنبه آخر سال در کلاچای
۱۳۹۶/۱۲/۲۶

سرپرست شهرداری کلاچای بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای برگزاری جشن چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری ) از سوی شهرداری این شهر تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، حمید عبداله زاده روز یکشنبه در نشست ستاد هماهنگی ویژه برنامه چهارشنبه آخر سال شهرداری ، ایجاد فضای نشاط و شادابی را در بین مردم یکی از وظایف مهم شهرداری و شورا در این زمینه ذکر و گفت : باید همه تلاش خود را در این زمینه بکارگیری کنیم تا شهروندان در این شب بیادماندنی با روحیه نشاط و شادابی به خانه های خود بازگردند.
وی همچنین از استقرار و آماده باش  سه تیم آتش نشانی در مناطق تعیین شده این شهر در مواجهه با حوادث احتمالی خبر داد و اظهار کرد : آنچه همواره مورد تاکید است ایجاد بستر مناسب برای شادابی و نشاط در بین مردم و خانواده هاست و شهرداری و شورا این مهم را با جدیت دنبال خواهد کرد.
رییس شورای اسلامی شهر کلاچای ، حفظ آرامش و برخورد منطقی و عقلایی در مراسم برگزاری جشن چهارشنبه آخر سال را مورد تاکید قرار داد و گفت : باید طوری عمل کنیم تا شهروندان احساس امنیت و آسایش کنند و با روحیه نشاط و شادابی جشن را به پایان برسانند.
محمد پورحسین در عین حال تصریح کرد : نباید اجازه داد برخی ها فضا را به سمت نگرانی و التهاب سوق دهند و اگر جشنی برپاست همه از آن لذت ببرند .
نادر بذرافشان عضو ستاد هماهنگی،  برگزاری این نشست را به عنوان تلاشی مهم و موثر در راستای کاهش خطرات و حوادث در مراسم چهارشنبه آخر سال ذکر و گفت : مطمئنا با هم افزایی مجموعه شهرداری ، شورا و پلیس قادر خواهیم بود این جشن را با خوشی و خرمی به پایان برسانیم.
وی با بیان اینکه نباید کاری کنیم که با احساسات پاک جوانان بازی شود افزود : هر گونه رویکرد تند و خشن در این زمینه نتیجه عکس خواهد داد اما از سوی دیگر باید تلاش کنیم جلوی التهابات و نگرانی ها هم گرفته شود.

شهرداری
کلاچای