Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
ضرورت احیا و بهسازی زمین ورزشی شهرداری کلاچای
۱۳۹۷/۰۴/۲۷

شهردار کلاچای بر ضرورت احیا ، بهسازی و آماده سازی زمین ورزشی شهرداری این شهر برای انجام برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال گیلان تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ مهندس ابراهیم اثنی عشری ماچیانی روز دوشنبه یکی از الزامات مهم در توسعه و ارتقای ورزش بویژه در رشته فوتبال را ایجاد زیر ساخت های مناسب برای انجام برگزاری مسابقات عنوان کرد.
وی اظهار کرد : در همین راستا عملیات خاکبرداری ، تسطیح ، بهسازی و مرمت زمین ورزشی شهرداری کلاچای در دستور کار قرار گرفته است .
شهردار کلاچای ، این عملیات را شامل رگلاژ، تسطیح ، تراکم زمین ، لوله کشی آب و فنس کشی ذکر و اضافه کرد : برای انجام این طرح ها حدود 100میلیون ریال اعتبار از محل منابع داخلی شهرداری سرمایه گذاری می شود.
به گفته اثنی عشری ، طرح احیا و ساماندهی زمین ورزشی شهرداری کلاچای حدود یک هفته است آغاز شده و طی روزهای آتی به پایان می رسد.
وی همچنین از احداث جایگاه مناسب برای استقرار میهمانان برای تماشای مسابقات فوتبال در حد فاصل سکوی تماشاگران خبر داد.
شهردار کلاچای یاد آور شد : با احیا و بهسازی زمین ورزشی شهرداری کلاچای شرایط و بستر لازم را برای انجام مسابقات در لیگ گیلان فراهم خواهیم کرد.
در رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاههای استان گیلان جام گیل تیم شهرداری کلاچای یکی از تیم های حاضر در لیگ خواهد بود.
تمرینات تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ، ورزشی شهرداری کلاچای برای حضور مقتدرانه در لیگ گیلان 20روز پیش و زیر نظر اکبر محمد حسینی سر مربی جدید تیم آغاز شده است.
رییس هیات فوتبال شهرستان رودسر نیز در جریان بازدید از مراحل احیا و بهسازی زمین فوتبال شهرداری کلاچای از زحمات شهردارمحترم جناب آقای مهندس اثنی عشری و مجموعه شورا قدردانی کرد و گفت : الحق و الانصاف عملکرد آنان ستودنی است.
بهمن جمشیدی افزود : خوشبختانه شهرداری کلاچای قبل از شروع لیگ گیلان با انجام زیر ساخت های مناسب ورزشی بستر لازم را برای انجام مسابقات فراهم کرده اند که جا دارد از اهتمام آنان در این زمینه تشکر کنم.
وی در خاتمه به حضور 14تیم در مسابقات لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان در فصل جدید رقابت ها اشاره و گفت : به احتمال فراوان رقابت های لیگ گیلان در شهریور ماه سالجاری آغاز می شود.

شهرداری
کلاچای