Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
ضرورت آمادگی دستگاهای خدمات رسان برای مقابله با بحران های احتمالی
۱۳۹۷/۱۰/۱۵

شهردار کلاچای با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ورود جبهه هوای سرد و بارش زا بویژه بارش  احتمالی برف  در روزهای آینده،  ضرورت آمادگی همه جانبه دستگاهای خدمات رسان با بهره گیری از ظرفیت همه امکانات و تجهیزات را مورد تاکید قرار داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی عصر روز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری کلاچای که با حضور مدیران واحدهای ستادی،  خدمات شهر و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای حضور داشتند افزود:با توجه به پیش بینی های هواشناسی انتظار می رود با بسیج همه امکانات و تجهیزات بتوانیم  بر بحران احتمالی غلبه کنیم.
به گفته وی،  ماشین آلات سنگین شامل لودرها،  کمپرسی ها ، ماشین های آتش نشانی و حتی ماشین های برف روب هم اکنون باید پای کار بوده و اگر نواقصی دارند برطرف شود.
شهردار کلاچای با قدر دانی از،عملکرد ستاد بحران شهرداری کلاچای در سیل مهر ماه امسال ابراز امیدواری کرد در این مرحله نیز بتوانیم سر بلند از عهده وظایف و مسئولیت ها بر آییم و معتقدم این توانایی و ظرفیت در این مجموعه وجود دارد.
مهندس اثنی‌عشری ماچیانی در خاتمه سخنان خود،  نظارت و کنترل بر عملکرد  واحدها ،را متوجه شهردار دانست و اظهار کرد :در این زمینه شهردار  بحث نظارت و کنترل بر فرایند کار را عهده دار خواهد بود.
رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این نشست شهرداری ها را خط مقدم خدمات رسانی ذکر و افزود :تقابل و مواجهه با بحران ها از جمله این اقدامات است.
مهندس محمد پورحسین با بیان اینکه نگاه مردم در حوزه زیر ساختهای شهری همواره متوجه شهردار ی هاست اظهار کرد :ما هم باید با تمام وجود به مردم خدمات رسانی کنیم.
وی انجام  نیمی از طرح های عمرانی در این شهر را در راستای پیشگیری و مقابله با سیل عنوان و اضافه کرد :پروژه هایی همچون طرح جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در محلات مختلف این شهر در همین راستاست که قویا از،زحمات شهردار تشکر و قدر دانی می کنم.
وی با بیان اینکه با کمترین امکانات باید بیشترین خدمات را در شرایط کنونی به مردم ارائه داد،  مدیریت واحد ها در بحث بحران را مورد تاکید قرار داد که خوشبختانه در سیل مهر ماه امسال بر اساس تقسیم کاری که صورت گرفت مدیریت خوبی از آن حاصل شد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای
 www.kelachay.ir
@shahrdarikelachay

شهرداری
کلاچای