Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
روند توسعه شهر کلاچای متاثر از وفاق و همکاری مجموعه شورا با شهرداری بوده است
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

 

روند توسعه شهر کلاچای متاثر از وفاق و همکاری مجموعه شورا با شهرداری بوده است

شهردار کلاچای  توسعه و پیشرفت شهر کلاچای را در شاخص های مختلف توسعه مرهون همدلی ، وفاق و همکاری مجموعه شورا با شهرداری عنوان کرد.

مهندس ابراهیم اثنی عشری ماچیانی روز سه شنبه و به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شورا در جمع اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای ،شورا  را افتخارات و برکات نظام جمهوری اسلامی ذکر که توانسته نقش موثر و کارا در روند توسعه ایفا کند.

وی ابراز امیدواری کرد تا پایان این دوره شورا این همکاری ها  استمرار یابد که خروجی آن تامین منافع و مصالح شهر خواهد بود.

شهردار کلاچای با یاد آوری این مطلب که در طی این مدت قدم های خوبی در توسعه متوازن و پایدار شهر کلاچای برداشته شده تصریح کرد : بی شک این اقدامات بدون حمایت و همراهی اعضای محترم شورا ممکن نبوده است .

مهندس اثنی عشری ادامه داد : مطمئنا این همراهی ها بیش از پیش شهرداری را در روند انجام کارها سربلند خواهد کرد .

وی در خاتمه سخنان خود بار دیگر روز ملی شورا را به همه اعضای شورا بویژه شورای پرتوان و پر تلاش شهر کلاچای صمیمانه تبریک گفت .

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای در این نشست با گرامیداشت روز ملی شورا افزود : این همدلی و همکاری که هم اکنون شاهد آن هستیم بیش از پیش ادامه داشته و استمرار یابد.

مهندس مهدی محمد حسینی با بیان اینکه در طی این مدت همه تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها شورا در راستای تامین منافع و مصالح شهر بوده بیان کرد : اعتقاد راسخ دارم آنچه مرا راضی کرده درک و احترام متقابل اعضای شورا بوده که توانسته افق روشنی برای شهر رقم بزند و از این حیث بسیار خوشحالم.

مهندس محمد پورحسین عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم شوراها را نماد مردم سالاری و برخاسته از اراده مردم  دانست که توانسته خددمات بی منت و خالصانه به جامعه ارائه دهد.

علی ابراهیمی سخنگوی شورای اسلامی شهر کلاچای هم گفت : شوراها باید با مردم و برای مردم خدمت کنند تا از این طریق اعتماد عمومی را افزایش دهند.

جعفرعابدینی دیگر عضو شورای اسلامی شهر کلاچای افزود : مطمئنا با وفاق و همدلی که در مجموعه شورا و شهرداری وجود دارد افق روشنی برای آینده این شهر متصور خواهیم بود.

فرزاد قلی پور نائب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم تصریح کرد : خدمات صادقانه و خالصانه می تواند اعتماد مردم را نسبت به خادمین ملت افزایش دهد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای تجلیل به عمل آمد.

نهم اردیبهشت ماه در تقویم ملی کشور روز شورا نامگذاری شده است.

شهرداری
کلاچای