Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شهردار کلاچای : همه باید با هم و برای مردم خدمات رسانی کنیم
۱۳۹۷/۰۱/۰۵

شهردار کلاچای ، بر ضرورت تلاش های بیشتر برای ارائه خدمات رسانی بهینه و بهتر به مردم در سال جدید تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، ابراهیم اثنی عشری روز یکشنبه در نخستین روز کاری در سال جدید در جمع کارکنان واحدهای اداری و اجرایی شهرداری که رییس شورای اسلامی شهر کلاچای نیز در آن حضور داشت افزود : همه باید با هم و برای مردم خدمات رسانی کنیم  تا از این طریق اعتماد عمومی افزایش یابد.

وی با تبریک ایام نوروز و آرزوی سالی توام با نشاط و شادابی برای مردم افزود : آنچه در توان داریم تلاش خواهیم کرد تا با همت و کوشش مضاعف میزان رضایتمندی مردم را بالا ببریم و معتقدم شرایط و بستر لازم برای تحقق این امر وجود دارد.

شهردار کلاچای با اشاره به وجود منابع و امکانات بالقوه در این شهر تصریح کرد : مطمئنا با همکاری ، هماهنگی و مشارکت بیشتر مردم می توانیم این شهر را شکوفاتر کنیم منوط به اینکه همکاران شهرداری نیز در این راه مصمم باشند.

اثنی عشری از روند توسعه بیشتر شهر کلاچای خبر داد و اضافه کرد : این شهر در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد و طبعا با هم افزایی و تعامل بیشتر می توانیم بر این مهم دست یابیم.

وی هم اندیشی و مشورت را به عنوان راهبرد مهم در توسعه بر شمرد و تصریح کرد : اینکه  بیان شود برخی امور قابل حل نیست منطقی به نظر نمی رسد  و طبعا قانونگذار برای سهولت کار مردم قوانینی وضع کرده که باید در آن چارچوب حرکت کرد اما آنچه همواره مهم به نظر می رسد نوع نگاهمان است که اگر توام با نظر کارشناسی و مشورت باشد امکان حصول به نتیجه زیاد خواهد بود.

شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید مجدد بر تلاش بیشتر برای افزایش  میزان رضایتمندی مردم آن را به عنوان اصلی مهم و ارزشمند برای ارتباط دو سویه بیشتر مردم با شهرداری عنوان کرد.

اثنی عشری از تهیه طرح جامع تفضیلی شهر کلاچای خبر داد و گفت : مطمئنا با رویکردی که در این زمینه در حوزه کاربری ها حاصل خواهد شد می توانیم بیشتر به مردم خدمات رسانی کنیم.

شهرداری
کلاچای