Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
شهردار کلاچای : نقد سازنده باعث توسعه کشور می شود
۱۳۹۶/۰۵/۱۸

حسین بائوج لاهوتی شهردار کلاچای  با بیان اینکه می توان از دل انتقادات مغرضانه انتقاد سازنده را در آن یافت افزود : در این زمینه باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد .


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای حسین بائوج لاهوتی روز سه شنبه به مناسبت روز خبرنگار در جمع اصحاب رسانه شهرستان رودسر با بیان اینکه پذیرش نقد و انتقادسازنده باعث توسعه کشور می شود افزود : رسانه ها در این زمینه نقش تاثیرگذاری دارند و معتقدم باید طوری عمل کنند تا شاهد توسعه کشور باشیم اما انتقادات مغرضانه و هدف دار باعث التهاب ونگرانی در جامعه می شود و باید از این فضا پرهیز کنند .

وی با بیان اینکه می توان از دل انتقادات مغرضانه انتقاد سازنده را در آن یافت افزود : در این زمینه باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد .

شهردار کلاچای در ادامه سخنان خود با اشاره به مشکلات و معضلات که رسانه ها در حوزه خبر رسانی دارند از جمله آنهارا در حوزه کمبود امکانات ذکر و اظهار کرد : در این زمینه از هیچ تلاشی برای حمایت از خبرنگاران دریغ نخواهیم کرد چرا که معتقدم حمایت از خبرنگاران می تواند همه  ما را در رسیدن به اهداف جمعی که همانا ارائه خدمات بهتر به جامعه است موفق سازد .

بائوج لاهوتی با اشاره به گستردگی شهرستان رودسر ضرورت راه اندازی دفتر خبری صدا و سیما را در کلاچای مورد تاکید قرار داد و گفت : رسانه ملی به لحاظ تاثیرگذاری که دارد می تواند این شهر را به جایگاه واقعی خود که حق مردم منطقه است ارتقا بخشد .

وی در خاتمه سخنان خود از خبرنگاران به عنوان حافظان اصلی نظام و انقلاب یاد کرد و از رسانه ها خواست در موضوعاتی همچون تعامل با  شهرداری و شوراها، مدیریت پسماند زباله و پروژه ها شهرداری ها را یاری دهند.

شهرداری
کلاچای