Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شهردار کلاچای : ضرورت بسیج همه جانبه در مواجهه با حوادث احتمالی
۱۳۹۶/۰۹/۰۵

محمدموسی شعبانیان روز شنبه در نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری، ضرورت آمادگی و بسیج همه امکانات و تجهیزات موجود در شهرداری را در مواجهه با حوادث احتمالی خواستار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ وی با اشاره به حساسیت های موجود در بحران و مدیریت بر بحران این مهم را در سه مقوله مدیریت قبل،  حین و بعد بحران مورد تاکید قرار داد و افزود : آنچه در این زمینه مهم تر از همه برجسته به نظر می رسد این است که در گام نخست بتوانیم بحران را قبل از شکل‌گیری پیشگیری و مدیریت کنیم.

وی اظهار کرد : این امر موجب خواهد شد در دو بخش دیگر بحران را به خوبی مدیریت کنیم.

شهردار کلاچای با تاکید این مطلب که در قبال حوادث احتمالی باید بردبار و آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببریم اضافه کرد : در این زمینه طوری عمل نکنیم که منجر به شکل گیری بحران تصنعی در رفتار و حرکات ما شود که  در نتیجه آسیب پذیر خواهیم شد.

شعبانیان،  امکانات و تجهیزات موجود شهرداری را در شرایط کنونی راضی کننده ندانست اما در عین حال تصریح کرد : تلاش می کنیم علاوه بر حفظ امکانات و تجهیزات موجود،  امکانات دیگری نیز تامین و در اختیار ستاد بحران قرار گیرد.

مدیر اجرایی شهر کلاچای، راه اندازی اتاق مدیریت بحران را یکی از الزامات مهم در مدیریت بحران ذکر و گفت : باید از هم اکنون سازو کار لازم برای تحقق این امر فراهم شود.

شهرداری
کلاچای