Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شهردار کلاچای : رویکرد شهرداری کلاچای در اجرای طرح سلامت دریا در آمد زایی نیست
۱۳۹۷/۰۴/۰۲

شهردار کلاچای رویکرد شهرداری را در اجرای طرح سلامت دریا در آمد زایی ندانست بلکه ارائه خدمات در راستای رفاه،، امنیت و نشاط مردم عنوان کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی روز شنبه در نشست ستاد ساماندهی سواحل شهرستان رودسر، روند آماده سازی ساحل مجتمع نگین شمال این شهر را از حیث ایجاد زیر ساخت ها در آستانه فعالیت طرح سالم سازی دریا را مطلوب ذکر و افزود:تلاش می کنیم قبل از شروع طرح بستر و امکانات لازم را برای حضور گردشگران و مسافران و میهمانان تابستانی فراهم کنیم.
وی بخش اعظم هزینه‌های طرح سلامت دریا را متوجه منابع عمومی شهرداری دانست که سهم منابع دولتی در این زمینه در حد 20درصد است.
شهردار کلاچای با اشاره به تعطیلات اخیر و ورود مسافران و گردشگران برای بهره مندی از ظرفیت سواحل نگین شمال بیان داشت :خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته منجیان غریق در همه مناطق تحت پوشش استقرار داشتند و مشکلی از این حیث نداشتیم.
مهندس اثنی‌عشری ماچیانی همچنین بر ضرورت ایجاد سازو کار مناسب برای استقرار منجیان غریق در سه نقطه حادثه خیز این شهر (ساختمان پزشکان، نقطه تلاقی رودخانه پلرود به سمت ساحل و مجتمع گردشگری، تفریحی بابا محسن) تاکید کرد.
طرح سلامت دریا از 25خرداد ماه جاری در شهرستان رودسر آغاز می شود.
شهرستان رودسر 45 کیلومتر نوار ساحلی دارد.

شهرداری
کلاچای