Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شهردار کلاچای : اقتصاد مقاومتی گامی بزرگ در راستای توسعه اقتصادی کشور
۱۳۹۶/۰۹/۰۵

شهردار کلاچای :امروز تنهاترین و موثرترین راه برای مقابله با هجمه های دشمنان این است که روی پای خود بایستیم و از ظرفیتها و امکانات داخلی استفاده کنیم که در این صورت است که می توانیم بر مشکلات فائق آییم.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای , محمدموسی شعبانیان روز شنبه و به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در جریان بازدید از مجتمع تولیدی گل و گیاه، فرش موزائیک و بلوک های بتونی شهرداری کلاچای که با حضور بخشدار جناب آقای کوچکی انجام شد، اقتصاد مقاومتی را به عنوان گامی بزرگ، ارزشمند و تاثیرگذار در ایجاد خودکفایی و رشد اقتصادی کشور عنوان کرد .

وی افزود : امروز تنهاترین و موثرترین راه برای مقابله با هجمه های دشمنان این است که روی پای خود بایستیم و از ظرفیتها و امکانات داخلی استفاده کنیم که در این صورت است که می توانیم بر مشکلات فائق آییم.

شهردار کلاچای با بیان اینکه تمامی تولیدات در این مجتمع توسط نیروهای شهرداری صورت می گیرد اظهار کرد : همین امر باعث شده که دیگر نیازی به خرید گل و گیاه، موزائیک و بلوکهای بتونی نداشته باشیم و تولیدات داخلی را خودمان تولید کنیم و همین امر سبب می گردد تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنیم .

شهرداری
کلاچای