Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شهردار کلاچای: تمام تلاش ها باید در راستای خدمات رسانی بهینه به مردم معطوف شود
۱۳۹۷/۰۱/۱۵

شهردار کلاچای  بر ضرورت تلاشهای بیشتر برای ارائه خدمات رسانی بهینه به مردم تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ ابراهیم اثنی‌عشری عصر روز سه‌شنبه در جمع نیروهای خدوم شهرداری خدمت به مردم را در نظام اسلامی عملی ارزشمند توصیف و گفت :باید با همت و تلاش بیشتر اعتماد عمومی را افزایش دهیم.


وی شهر کلاچای را به لحاظ مسافر خیز و گردشگر پذیر بودن مستعد سرمایه‌گذاری دانست و افزود :معتقدم شرایط لازم برای توسعه بیشتر منطقه وجود دارد که باید بیشتر تلاش کنیم.


وی در ادامه روند  جمع آوری و ساماندهی زباله را در این شهر در شرایط کنونی مطلوب ذکر و اظهار کرد :با توجه به حجم عظیم مسافر و گردشگر در برخی از فصول سال به ویژه در ایام نوروز و تابستان باید تلاش های بیشتری در فرایند بهبود و ساماندهی زباله صورت گیرد.


شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود بزرگترین هدیه به مردم را خدمات دهی مناسب به شهروندان عنوان و اضافه کرد: نیروهای خدمات شهری باید با تمام وجود برای مردم خدمات رسانی کنند و به هیچ عنوان کم کاری و سهل انگاری در خدمت به مردم قابل پذیرش نیست.


اثنی‌عشری از پرسنل خدمات شهری خواست تا مادامیکه در شهرداری حضور دارند قدر کار خود را به خوبی دانسته و با تمام وجود در مجموعه  خدماتی خدمتگزار مردم باشند.

شهرداری
کلاچای