Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شهردار جدید شهر کلاچای معرفی شد
۱۳۹۶/۰۷/۱۸

مهندس محمد موسی شعبانیان با کسب سه رای به عنوان چهاردهمین شهردار شهر کلاچای پس از پیروزی انقلاب اسلامی انتخاب شد.


در دهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کلاچای که به ریاست محمدپورحسین وچهار عضو دیگر این شورا و با هدف انتخاب و معرفی شهردار جدید این شهر در محل سالن شهید محمد حسینی شورای اسلامی شهر کلاچای برگزار شد پس از انجام رای گیری مهندس محمد موسی شعبانیان با کسب سه رای به عنوان چهاردهمین شهردار شهر کلاچای پس از پیروزی انقلاب اسلامی انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای پس از انجام فرآیند رای گیری در انتخاب شهردار ملاک و معیار در انتخاب شهردار را شایسته سالاری با نگاه بومی محوری عنوان کرد.

 

محمدپورحسین با بیان این که آنچه از خروجی این نشست حاصل شد طبعا در راستای منافع و مصالح شهر و مردم بوده تصریح کرد : مطمئنا این تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها علاوه بر رضایت مردم بطور قطع رضایت خداوند را نیز در پی خواهد داشت.

 

وی با تاکید بر این مطلب که بررسی انتخاب شهردار با نگاه همه جانبه و منطبق بر خرد جمعی بوده ابراز امیدواری کرد شهردار جدید بتواند با بهره گیری از همه توانمندی ها و ظرفیت ها گام های موثر و عملی برای توسعه همه جانبه شهر بردارد.

 

پورحسین یادآور شد : با وجود رقابت چشمگیر و نفس گیر بین نامزدهای تصدی مدیریت شهری کلاچای نهایتا عصر روز شنبه منتهی به رای گیری شد که مهندس شعبانیان که دارای سوابق مدیریتی و نیز بومی منطقه بوده به سمت شهردار جدید شهر کلاچای انتخاب شد که طبعا با هم افزایی و انسجام و وحدت رویه می توانیم این شهر را به جایگاه واقعی خود که حق مردم منطقه نیز همین است ارتقا دهیم.

 

شهر کلاچای با جمعیتی بالغ بر 12هزار نفر در 80کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.

شهرداری
کلاچای