Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شهرداری کلاچای آماده خدمت رسانی 24 ساعته به مردم شریف کلاچایی است اعلام نظرات و مشکلات با تلفن گویای 137
۱۳۹۲/۱۱/۱۳

شهرداری اقدامات لازم جهت بازگشایی معابر اصلی شهر را انجام داده اند و تمامی معابر و خیاباب های اصلی شهر باز است تا شهروندان دغدغه تامین مایحتاج نداشته باشند ...

 


 

حسین لاهوتی گفت : درآغازین ساعات ریزش برف ستاد حوادث غیرمترقبه شهرداری کلاچای تشکیل شد و تمامی همکاران شهرداری، آماده خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان می باشند.

وی افزود: شهرداری اقدامات لازم جهت بازگشایی معابر اصلی شهررا انجام داده است و تمامی معابر و خیابان های اصلی شهر باز است تا شهروندان دغدغه تامین مایحتاج خود را نداشته باشند.

وی ادامه داد: تلاش مجموعه عوامل شهرداری کلاچای این است که بارش برف92 به خاطره ای دلنشین برای شهروندان مبدل شود و در این راستا همکاری صمیمانه مردم شهر کلاچای می تواند یاریگر بسیاری از مشکلات باشد.
لاهوتی افزود: از شهروندان انتظار داریم که حتی المقدور از تردد با خودروهای شخصی در خیابان های شهر خودداری کنند و از تاکسی های عمومی استفاده کنند.

وی یادآور شد : شهروندان در صورت استفاده از خودروهای شخصی از پارک آنها در حاشیه خیابان ها خودداری کنند.

وی با بیان اینکه برف‌روبی معابر اصلی شهر کلاچای به صورت مستمر انجام می‌شود، افزود: از شهروندان تقاضا داریم تا برف‌ روبی واحدهای مسکونی خود را اجرایی کنند و در زمان برف روبی سقف منازل از ریختن برف در کوچه ها بپرهیزند تا دچار تردد ماشین های شخصی نباشیم.

لاهوتی  اضافه کرد: سامانه 137روابط عمومی شهرداری کلاچای بطور شبانه روزی برای دریافت مسایل شهروندان به منظور رفع مشکلات آنان اختصاص یافته است.

شهرداری
کلاچای