Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
انگیزه و اراده لازم برای قهرمانی شهرداری کلاچای در لیگ برتر گیلان وجود دارد
۱۳۹۹/۱۰/۱۵

انگیزه و اراده لازم برای قهرمانی شهرداری کلاچای در لیگ برتر گیلان وجود دارد

رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای شامگاه یکشنبه در چهارمین نشست اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای گفت: انگیزه و اراده لازم برای قهرمانی تیم فوتبال شهرداری کلاچای در لیگ برتر گیلان و صعود به زیر گروه کشوری فراهم است و مجموعه شهرداری و شورا از آن حمایت می کند.

مهندس محمد پورحسین افزود: تمام اهتمام خود را بکار خواهیم گرفت تا این اتفاق رخ دهد اما می دانیم کار سختی خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: تیم  فوتبال شهرداری کلاچای تیمی یکدست و منسجم را به لیگ خواهد فرستاد و خوشبختانه این فصل موفق شدیم تمرینات را زودتر شروع و بازیکنان را به موقع جذب کنیم و این اتفاق بزرگی است.

به گفته مهندس پورحسین، شهرداری با وجود شرایط دشوار مالی در اجرای مسئولیت اجتماعی خود در کنار ورزش است و برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.

رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای با قدر دانی از امعان نظر شهردار محترم کلاچای جناب آقای دکتر دلارام در راستای توسعه و تقویت باشگاه فرهنگی،  ورزشی کلاچای آن را نویدی ارزشمند در رسیدن به هدف غایی و نهایی که همان قهرمانی در لیگ گیلان و صعود به زیر گروه کشوری است عنوان کرد.

پورحسین، همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از پرداخت تدریجی مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم خبر داد و گفت: طی روزهای آتی حقوق آذر ماه به حساب بازیکنان و کادر فنی تیم پرداخت می شود.

چهارمین نشست اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای شامگاه یکشنبه در ساختمان شهرداری کلاچای برگزار شد. در این نشست سرمربی و کادر فنی تیم مسائل و مشکلات حوزه باشگاه را مطرح کردند.

 

 

شهرداری
کلاچای