Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
شتاب بخشی در روند اجرای طرح های توسعه عمران شهری کلاچای
۱۳۹۷/۱۰/۰۵

در راستای اجرای طرح های توسعه عمران شهری بسیاری از  مناطق مختلف شهر کلاچای مشمول برخورداری از طرح های زیر بنایی قرار گرفتند .


در حال حاضر روند شتاب بخشی در اجرای طرح های توسعه عمرانی شهری کلاچای به خوبی به پیش می رود و مناطقی که کمتر توسعه یافته به نظر می رسید به جد مورد توجه قرار گرفته که خوشبختانه اقبال عمومی را در پی داشته است .

از جمله مناطقی  که طی روزهای اخیر مورد توجه قرار گرفته کوچه صیاد و دیگری کوگاه نوده است که مردم در مصاحبه های خود با ابراز خرسندی از توجه و عنایت شهرداری و شورا برای رفع محرومیت زدایی مراتب امتنان عمیق خود را ابراز کردند.
یکی از اها لی منطقه کوگاه نوده گفت : نامناسب بودن راه از جمله دغدغه های اهالی این منطقه بوده و بسیار خوشحالم که شهرداری طرح بازگشایی و آسفالت این منطقه را در دستور کار خود قرار داده است .
یکی دیگر از اها لی این منطقه افزود : این منطقه حدود 20خانوار جمعیت دارد و  انتظاری که از شهرداری داریم این است که علاوه بر نامگذاری کوچه ، مزین به نام یکی از شهدا باشد.
یکی از ساکنان کوچه صیاد هم بیان کرد : نگاه شهرداری توسعه محور است و همین که به کوچه ما هویت بخشیدند تشکر می کنیم و تاکید ما این است که انشاله با توانمندی که در مدیریت شهری کلاچای سراغ داریم این شهر به جایگاه واقعی خود ارتقا یابد.
رشیدی پیمانکار پروژه های آسفالت شهرداری کلاچای گفت : طرح تسطیح ، بازگشایی ، زیر سازی و آسفالت منطقه کوگاه نوده به مساحت حدود 400متر مربع و و کوچه صیاد را به مساحت 2500متر مربع آغاز کردیم و به محض شرایط مناسب جوی طرح انجام آسفالت را در دستور کار قرار می دهیم .

روابط عمومی شهر داری و شورای اسلامی شهر کلاچای
www.kelachay.ir
@shahrdarikelachay

شهرداری
کلاچای