Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
سفر با پای پیاده آتش نشان کلاچایی برای شرکت درمراسم سالگرد شهدای پلاسکو
۱۳۹۶/۱۰/۱۴

شهردار کلاچای در جریان این مراسم ، این حرکت را عملی ارزشمند و ماندگار ذکر و اظهار کرد : معتقدم باید این گونه اقدامات به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ "محسن رنجکش "کارمند واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلاچای صبح روز پنجشنبه با بدرقه گرم شهردار ، رییس و اعضای شورای اسلامی ، کارکنان شهرداری و نیروهای واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ، از  محل واحد آتش نشانی به منظور شرکت در نخستین سالگرد شهدای پلاسکو سفر با پای پیاده خود را آغاز کرد.

وی قبل از ترک این شهر طی گفت و گویی هدف از این اقدام را ارج  نهادن به مقام شامخ شهدای پلاسکو عنوان و گفت : تلاشم بر این است تا با این کار بتوانم دین خود را به این عزیزان ادا کرده باشم.

رنجکش گفت : سفر با پای پیاده 14روز به طول خواهد انجامید و روزی 30کیلومتری پیاده روی خواهم کرد تا در 29دی ماه جاری خود را به مراسم سالگرد این شهدا در بهشت زهرا برسانم .

شهردار کلاچای در جریان این مراسم ، این حرکت را عملی ارزشمند و ماندگار ذکر و اظهار کرد : معتقدم باید این گونه اقدامات به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.

محمد موسی شعبانیان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان افزود : مطمئنا این جانفشانی ها و ایثارگری ها هیچ گاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد .

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم با مهم خواندن این اقدام ، آن را برگ زرینی در تاریخ افتخارات شهرداری  و شورای اسلامی بویژه برای آتش نشانی ذکر که همواره جاوید و ماندگار باقی خواهد ماند.

محمد پورحسین تصریح کرد : این حرکت آتش نشان ما موید این موضوع است که طبعا علاوه بر اینکه می تواند تسلی خاطر بازماندگان را فراهم نماید به یک فرهنگ فاخر در جامعه تبدیل شود و ما به این اقدامات افتخار می کنیم.

در جریان وقوع آتش سوزی و اطفای حریق سال گذشته در پلاسکو تهران 16آتش نشان به شهادت رسیدند.

شهرداری
کلاچای