Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
خدمات خالصانه شهید سلیمانی هیچگاه از ذهن ها دور نخواهد ماند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۵

خدمات خالصانه شهید سلیمانی هیچگاه از ذهن ها دور نخواهد ماند.

شهردار کلاچای روز شنبه در نشست شورای اداری این بخش در سالن اجتماعات بخشداری با تسلیت و تعزیت شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی از او به عنوان یکی از سرمایه های گرانقدر  نظام جمهوری اسلامی ایران ذکر و گفت: مطمئنا ملت انقلابی ایران و همه آزادیخواهان جهان اسلام خدمات و تلاش های صادقانه و خالصانه او را در راه دفاع و  مبارزه با پدیده شوم داعش از یاد نخواهند برد.

مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی افزود: این شهید سرافراز همواره به دنبال شهادت بود و به  این فیض عظیم نایل شد.

وی از شهید سلیمانی به عنوان مالک اشتر زمان یاد کرد. و افزود: با  وجود اینکه  ایشان را از دست دادیم اما ایران اسلامی سلیمانی های زیادی دارد و راه او را با اقتدار ادامه خواهند داد.

به گفته وی،  آنچه در شرایط کنونی ملت را راضی خواهد کرد رویکرد تقابلی است .

شهردار کلاچای در ادامه سخنان خود به آمادگی همه جانبه شهرداری در راستای مقابله با بحران های احتمالی ناشی از حوادث طبیعی اشاره و اظهار کرد: دو دستگاه لودر، یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه گریدر در صورت بروز سیل و برفگیر شدن منطقه  در هشت نقطه شهر پیش خدمات خالصانه شهید سلیمانی هیچگاه از ذهن ها دور نخواهد ماند

بینی شده و علاوه بر خدمات رسانی در حوزه شهری این آمادگی برای خدمات رسانی در حوزه بخش هم وجود دارد.

مهندس اثنی‌عشری ماچیانی،  به موضوع انتخابات و مشارکت شهرداری در حوزه خدمات رسانی اشاره و بیان کرد: آمادگی هر گونه خدمات رسانی را داریم و اهتمام ما کمک حداکثری در فرایند بهتر اجرای انتخابات است.

شهردار کلاچای در بخش دیگری با اشاره به در پیش بودن ایام اله مبارک فجر از افتتاح چند طرح عمرانی در این شهر خبر داد و از جمله آنها را پروژه پیاده راه پارک ساحلی با سرمایه گذاری بیش از 5میلیارد ریال از محل منابع دولتی و  پروژه پیاده رو سازی بلوار امام خمینی (ره) (بلوار ورودی شهر)  شامل انجام لوله گذاری با هدف دفع آبهای سطحی، و مبلمان شهری با اعتبار بیش از 6میلیارد ریال از محل منابع شهرداری عنوان کرد.

شهردار کلاچای،  اجرای 12هزار متر مربع آسفالت معابرسطح شهر،  6هزار متر مربع آسفالت معابر محله مسجد جامع و 10هزار متر مربع آسفالت محله گیل کلایه را از دیگر طرح هایی ذکر کرد که هم اکنون در حال انجام است و طی دهه فجر قابلیت افتتاح و بهره‌برداری را دارند.

وی همچنین از پروژه سیستم روشنایی ورودی شهر کلاچای با سرمایه‌گذاری 150میلیون تومان خبر داد و اضافه کرد: این پروژه هم اکنون در دست اقدام است،  ضمن اینکه تلاش می کنیم با همکاری اداره برق شرایط برای تقویت برق پارک ساحلی فراهم شود.

شهرداری
کلاچای