Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
امنیت کنونی کشور مرهون خون شهداست
۱۳۹۹/۱۱/۱۱

شهردار کلاچای عصر روز شنبه در نشست ستاد بزرگداشت اولین سالگرد شهیده راه سلامت کشور"نرجس خانعلی زاده" گفت: اعتقاد راسخ دارم آرامش و اقتدار کنونی کشورمرهون و مدیون شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس، مدافع حرم و امنیت و راه سلامت است و هر قدر برای این شهدا قدم برداریم فضا و بستر لازم فراهم است.

"دکتر فرزاد دلارام "با اشاره به در پیش بودن اولین سالگرد شهادت شهیده مدافع راه سلامت کشور نرجس خانعلی زاده او را افتخار کلاچای،گیلان و کشور دانست و افزود:تلاش می کنیم تا مراسمی باشکوه و در شان این شهیده والامقام و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار نماییم.

وی به ساخت تندیس یادمان این شهیده سرافراز در میدان فلسطین این شهر از سوی شهرداری اشاره و اظهار کرد: همزمان با ششم اسفند ماه سال جاری تندیس این شهیده با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی  افتتاح خواهد شد که نصب این تندیس کمترین کاری است که می توانیم در حق این شهیده و خانواده او ادا کنیم.

دکتر دلارام از ارائه هر گونه طرح و پیشنهادی که بتواند به بهتر شدن ویژه برنامه های سالگرد این شهیده کمک کند استقبال کرد و  گفت : تمام اهتمام و تلاش ما بر این خواهد بود تا مراسمی در خور شان این شهیده برگزار کنیم البته براساس قانون در برگزاری این مراسم تابع تصمیمات ستاد کرونا نیز خواهیم بود.

در ادامه این نشست پدر شهیده نرجس خانعلی زاده، سرهنگ پاسدار مهرزاد از دست اندرکاران برگزاری این مراسم، نماینده بنیاد شهید، حجت الاسلام والمسلمین امیدی از روحانیون منطقه  و همچنین فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج خواهران و برادران کلاچای نقطه نظرات خود را در راستای برگزاری اولین سالگرد این شهیده بیان کردند.

شهرداری
کلاچای