Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
به مناسبت روز جهانی کار و کارگر طی مراسمی از کارگران شاغل در شهرداری کلاچای تجلیل شد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۲

 

از کارگران شاغل در شهرداری کلاچای تجلیل شد.

به مناسبت روز جهانی کارو کارگر طی مراسمی از کارگران شاغل در شهرداری کلاچای تجلیل شد.

شهردار کلاچای روز چهارشنبه در این مراسم با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر نقش و جایگاه کارگران را در حوزه تولید و اقتصاد کشور ستود و گفت: کارگران نقش بی دلیل و انکار ناپذیر در فرآیند تولید و اقتصاد کشور دارند و باید ازآنها به جدیت حمایت کرد.

مهندس ابراهیم اثنی عشری ماچیانی با بیان اینکه برای رسیدن به توسعه همگون و متوازن تربیت نیروی انسانی خلاق و کارآمد امری ضروری است افزود : معتقدم توسعه نیروی انسانی و فرهنگ کار دو مولفه مهمی است که باید به آن نگاه جدی داشته باشیم که طبعا این امر می تواند به استقلال اقتصادی و رونق تولید بینجامد.

شهردار کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری این مطلب که از نوع عملکرد و خدمات پاکبانان شهرداری رضایت نسبی وجود دارد اظهار کرد : اما در عین حال تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله وجود دارد که باید تلاش شود.

مهندس اثنی عشری ماچیانی خدمت در جامعه اسلامی را امری ارزشمند ذکرو اضافه کرد : باید تلاش کنید تا اعتماد عمومی مردم به شما افزایش یابد.

وی تعیین وضعیت نیروهای شرکتی را مهم ترین دغدغه خود عنوان و تصریح کرد: در این زمینه دفاعیات لازم را خواهیم داشت تا تکلیف کار شما سروسامان بهتری پیدا کند.

شهردار کلاچای در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه فشارهای اقتصادی وضعیت معیشتی جامعه بویژه رابا مشکلات همراه کرده است بیان کرد: در چنین شرایطی آنچه در توان داریم برای تامین منافع و مصالح شما کارگران بکار خواهیم بست تا میزان آسیب پذیری به حاقل برسد.

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم کارگران را خط مقدم خدمات رسانی به جامعه دانست و گفت: مطمئنا کسی منکر خدمات  تلاش های شبانه روزی شما نیست اما انتظار داریم در نحوه خدمات رسانی اهتمام بیشتری داشته باشید.

مهندس محمد پور حسین با تاکید بر این مطلب که کارگران باید قدر خود را بدانند و جامعه نیز با تمام وجود به شما افتخار می کند اظهار کرد: داشتن شهری زیبا و شکیل به تلاش های شما بستگی داردو خوشبختانه بررسی های هم جانبه در سطح شهر کلاچای موید رضایتمندی مردم از کار شما دارد.

در پایان این مراسم که اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای حضور داشتند لوح تقدیر به همراه اهدای هدایایی از کارگران تجلیل شد.

شهرداری
کلاچای