Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
از کارمندان شهرداری کلاچای تجلیل شد
۱۳۹۸/۰۶/۰۶

از کارمندان  شهرداری کلاچای تجلیل شد

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند از 13کارمند  شهرداری کلاچای تجلیل شد.

شهردار کلاچای روز سه‌شنبه در این مراسم با بیان اینکه سرمایه های موثر در هر مجموعه نیروی انسانی آن  اداره هستند افزود :تکیه بر نیروی انسانی خلاق،  ماهر و کارآمد طبعا روند کار را به خوبی به پیش می برد و خوشبختانه کارکنان شهرداری کاملا از این قابلیت ها و توانمندی های لازم برخوردارند

مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی گفت: :مطمئنا تکیه بر خلاقیت و پویایی نیروی انسانی در هر مجموعه می تواند فرایند کار را در حد ایده آلی به پیش،ببرد و باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.

وی کارمندان را به رعایت رفتار و منش شهیدان رجایی و باهنر فرا خواند و اضافه کرد: شما باید با تلاش های بیشتر و سازنده رضایتمندی مردم را که رضایت خدا را هم در پی دارد افزایش دهید.

شهردار کلاچای با یادآوری این مطلب که مردم ولی نعمتان ما هستند اظهار کرد: خدمات صادقانه و حسن رفتار مناسب با مراجعه کنندگان باید در اولویت کاری شما قرار گیرد.

مهندس اثنی‌عشری ماچیانی با بیان اینکه به جد از خدمات شما کارکنان شهرداری رضایت دارم تصریح کرد: شما ماهیت کار خود را به خوبی می دانید اینکه چگونه و چطور به مردم خدمت کنید.

به گفته وی،  با وجود همه کاستی ها،  شما همواره در خدمت سیستم و مجموعه هستید و مردم هم مطمئنا قدر شناس زحمات هستند.

♦ جعفر عابدینی عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم وفاق،  تفاهم و همدلی در هر مجموعه را  به عنوان عاملی مهم و تاثیر گذار در فرایند خدمات رسانی به جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد با این رویکرد خوبی که در مجموعه شهرداری و شورا وجود دارد می توان  بیشترین خدمات را به مردم ارائه داد.

♦ محمد پورحسین دیگر عضو شورای اسلامی شهر کلاچای خدمت صادقانه و خالصانه به مردم را عملی ارزشمند ذکر و اضافه کرد: باید تلاش کنیم آنچه حق مردم است ادا شود.

♦ فرزاد قلی پور نایب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای  نیز با گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند از آن به عنوان فرصت خوبی برای بیان خدمات دولت به مردم عنوان و گفت: باید همه ما با  پیروی از راه و روش شهیدان رجایی و باهنر  خدمتگزار واقعی جامعه باشیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از کارمندان شهرداری کلاچای تجلیل شد.

چهارم شهریور روز کارمند نامگذاری شده است.

شهرداری
کلاچای