Kelachay Municipality
سال 1400؛ سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
تاکید شهردار کلاچای بر لزوم همکاری، تعامل و صمیمیت در بین مجموعه شهرداری
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

تاکید شهردار کلاچای بر لزوم همکاری، تعامل و صمیمیت در بین مجموعه شهرداری 

شهردار کلاچای در دیدارهای نوروزی با کارکنان شهرداری بر لزوم همکاری، تعامل، صداقت در کار، وجدان کاری و صمیمیت در بین مجموعه شهرداری تاکید کرد.

دکتر فرزاد دلارام " وفاق و همدلی بین کارمندان مجموعه شهرداری را قابل توجه دانست و از زحمات آنان در طی این مدت تشکر و قدردانی کرد. 

وی در ادامه سخنان خود از همکاران مجموعه شهرداری خواست در سال جدید نیز با برنامه‌ریزی، پایبندی به قانون، رعایت نظم و انضباط اداری و همکاری و تعامل با شهروندان از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و در پیشبرد امور  نیز هماهنگ عمل کنند.

دکتر دلارام " توجه به مسائل رفاهی پرسنل و تغییر و تحول در حوزه زیر ساختی ساختمان شهرداری را از اولویت ها و برنامه های راهبردی خود در سال جدید ذکر و ابراز امیدواری کرد بتوانیم این شرایط را از حالت کنونی به سمت مطلوب سوق دهیم.

شهردار کلاچای به موضوع انتخابات هم اشاره و با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آن را ضامن مصونیت  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و از مردم هم خواست افراد کارآمد،  متخصص و دلسوز را وارد شورا کنند.

مهندس محمد پورحسین" عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این جلسه با تبریک سال نو و اینکه در سال جدید روند توسعه شهر استمرار داشته باشد اظهار کرد: الحق و الانصاف دکتر دلارام شهردار کلاچای در طی مدت کوتاه تصدی مدیریت شهری خدمات ماندگار از خود بر جای گذاشتند و تاکید ما در سال جدید استمرار این وضعیت تا حصول به نتیجه مطلوب است و معتقدم این توانایی و قابلیت در ایشان کاملا نمایان است. 
وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام  سال تولید،  پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب آن را راهگشا برای توسعه کشور دانست و بر تحقق آن تاکید کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خودحضور پر رنگ مردم را در انتخابات پیش رو مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: مردم بهترین ها را برای شورا انتخاب کنند تا روند توسعه شهر استمرار داشته و این نوید خوبی است تا شهر کلاچای به جایگاه واقعی خود ارتقا یابد. 
مهندس پورحسین،" روند توسعه شهر کلاچای را شتابان توصیف که برای همگان محرز و نمایان است و شایسته است همچنان از دکتر دلارام حمایت شود.

شهرداری
کلاچای