Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
در برنامه بودجه نویسی شهرداری از پیشنهادات مهندسین بهره گیری خواهد شد
۱۳۹۷/۰۹/۰۶

شهردار کلاچای روز دوشنبه در نشست هم اندیشی با جمعی از مهندسین  این شهر  که رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای هم در آن حضور داشتند با اشاره به برنامه بودجه نویسی شهرداری در سال آینده گفت:بی تردید از پیشنهادات شما عزیزان بویژه در حوزه پروژه های عمرانی استفاده خواهیم کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی افزود :برنامه های پیشنهادی شما را به سیستم اداری،  تایید شورا و دستگاه های نظارتی خواهیم برد و این نشانگر آن است که از نظرات کارشناسانه شما استفاده می‌شود.
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه این شهر فاقد یک طرح راهبردی است،  مهم ترین و محوری ترین این طرح را اجرای طرح جامع دانست و گفت :نبض شهر وجود طرح جامع است و طبعا نداشتن طرح جامع از منظر ما  نوعی خودکشی برای این شهر است.
به گفته وی،  خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته 90درصد این طرح به تصویب رسیده است.
مهندس اثنی عشری ماچیانی اضافه کرد :اگر این طرح  تحقق پیدا نمی کرد  محتمل بودن ورشکستگی شهرداری اجتناب‌ناپذیر است.
شهردار کلاچای گفت :اگر طرح جامع هر چه زودتر به تصویب برسد  مطمئنا خروجی آن منافع و مصالح شهر را در پی خواهد داشت.
مهندس اثنی‌عشری ماچیانی در بخش دیگری از سخنان خود اجرای پروژه احداث پل در شهرک اندیشه را علاوه بر  انتخاب فرصت یک ضرورت مهم  در منطقه ذکر و افزود :این پل به ارتفاع دو نیم متر و به عرض چهار متر که اعتبار ساخت آن از محل  منابع سیل تامین شده است.
به گفته وی،  برای انجام این پروژه 130میلیون تومان سرمایه‌گذاری می شود.
شهردار کلاچای با یادآوری این مطلب که همکاری و کمک های شما و مطالبی که از نظراتتان دریافت می کنیم به روند توسعه شهر می انجامد بیان کرد :برای بودجه نویسی سالانه از ظرفیت شما استفاده خواهم کرد.
وی داشتن صلاحیت،  رزومه کار،  توانایی و تحمل را از جمله مشخصه های مهم و برجسته در بکارگیری مهندسین بومی در انجام پروژه های عمرانی شهرداری  عنوان کرد.
مهندس محمد پورحسین رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم از انجام مذاکرات متعدد  با مسئولان نهاد اقتصادی کمیته امداد کشور برای تعیین و تکلیف زمین های  محدوده چهل دستگاه و برخی دیگر از زمین ها  در این شهر که هم اکنون تحت تملک این نهاد قرار دارد  خبر داد و گفت :در مورد ساماندهی بازار هفتگی و نیز زمین ورزشی در حوالی بازار هفتگی تلاش می کنیم  با تامین منافع طرفین آنچه منافع و مصالح مردم این شهر است را تامین کنیم. و معتقدم عزم اراده جمعی در این زمینه وجود دارد.
بر پایه این گزارش،  در این نشست  یکی از مهندسین  به  عنوان نماینده  از سایرین  مهندسین به طرح ارائه سوال از شهردار و شورا  پرداخت و پاسخ های لازمه را دریافت کردند.

3
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای
www.kelachay.ir
@shahrdari kelachay

شهرداری
کلاچای