Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
توقف صدر نشین لیگ برتر فوتبال گیلان در کلاچای
۱۳۹۷/۰۸/۲۵

در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان تیم صدر نشین مقاومت آستارا در کلاچای مقابل شهرداری این شهر متوقف شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ در این دیدار که عصر روز پنجشنبه  و در آسمانی صاف تا کمی ابری در زمین ورزشی شهرداری کلاچای و با حضور جمع زیادی از علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار شد دو تیم با تساوی دو بر دو   زمین بازی را ترک و امتیازها را میان خود تقسیم کردند.
با شروع نیمه نخست هر دو تیم با آرایش حمله روی دروازه های همدیگر ظاهر شدند اما  این تیم میزبان بود که موفق شد در دقیقه  17 دروازه میهمان را بگشاید این گل در نتیجه یک کار تیمی هماهنگ و منسجم با ارسال توپ از جناح چپ روی دروازه مقاومت آستارا با ضربه سر دقیق  و به دور از دسترس دروازه‌بان توسط  علیرضا فلاح به دست آمد.
تیم میهمان پس از دریافت گل تلاش می کرد با ارسال توپ از کناره ها روی دروازه میزبان خطر ایجاد کند اما نتوانستند از آن طرفی ببندند، و دفاع  متمرکز و هوشیار شهرداری کلاچای مانع از ایجاد موقعیت برای تیم حریف شد،
بازی دقایق پایانی خود را در نیمه اول طی می کرد که تیم مقاومت آستارا صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و وحید عالی زاده در یک موقعیت  مناسب با ضربه سر توپ را وارد دروازه میزبان کرد این گل در دقیقه 44به دست آمد  تا دو تیم نیمه نخست را با تساوی یک بر یک به رختکن بروند.
با آغاز نیمه دوم هنوز دقایقی از شروع بازی نگذشته بود که تیم مقاومت آستارا به گل برتری رسید این گل را مصطفی مظفری برای تیم میهمان به ثمر رساند تا مقاومت آستارا این باز  از میزبان پیش بیفتد اما این پایان کار نبود و در دقیقه 72بازی تیم شهرداری کلاچای صاحب یک ضربه پنالتی شد که احمد نوروزی آن را به هدر داد هر چند همین بازیکن در دقیقه 28 نیمه اول یکبار با شوت سهمگین و تماشایی تیر دروازه حریف را به لرزه در آورده بود.
تیم شهرداری کلاچای پس از هدر دادن ضربه پنالتی همچنان فشار خود را روی دروازه حریف حفظ کرد و در دقیقه 75رضا صداقتی با یک ضربه دقیق و هوشمندانه گل تساوی را وارد دروازه مقاومت آستارا کرد تا همه چیز از نو آغاز شود.
در ادامه تلاش های دو تیم برای گشودن دروازه های یکدیگر نتیجه نداد و این بازی سر انجام با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
سرمربی تیم مقاومت آستارا پس از پایان بازی گفت: از نظر فنی در نیمه نخست قابلیتی در دو تیم ندیدم و دست ما هم بواسطه مصدومانی که داشتیم بسته بود.
ابراهیم عبداللهی افزود:در این بازی تیم ما و حریف کمر بند میانی نداشت  بطوریکه توپ یا روی روی دروازه ما  یا روی دروازه حریف بود.
وی اظهار کرد :در نیمه نخست اصلا خوب نبودیم اما در نیمه دوم موقعیت سازی داشتیم و موقعیتی که به دست آوردیم روی کار تیمی نبود و از روی خلاقیت فردی به گل رسیدیم.
وی اضافه کرد :پس از رسیدن به گل دوم می توانستیم به گل های بیشتری برسیم اما از موقعیت ها خوب استفاده نکردیم و از روی غفلت مدافعان گل تساوی را دریافت کردیم به تیم شهرداری کلاچای هم بابت این بازی خوب تبریک می گویم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای هم پس از پایان بازی گفت :در نیمه نخست مالکیت توپ،  بازی و میدان در اختیار تیم ما بود و علاوه بر اینکه گل برتری را وارد دروازه حریف کردیم یکبار هم تیر افقی دروازه حریف لرزید و تبدیل به گل نشد.
اکبر محمد حسینی افزود :روی یک ضربه ایستگاهی گل تساوی را دریافت کردیم و با وجود اینکه در آغاز نیمه دوم گل دوم را از حریف خوردیم اما نظم تیمی را از دست نداریم و موفق شدیم علاوه بر  به ثمر رساندن  گل  تساوی یک پنالتی را هم از دست دادیم و معتقدم استحقاق کسب هر سه امتیاز این بازی را داشتیم.
تیم شهرداری کلاچای با این تساوی 21امتیازی شد و مقاومت آستارا با 28امتیاز همچنان در صدر باقی ماند.
از این بازی مهندس محمد پورحسین رییس شورای اسلامی شهر کلاچای،  مصطفی زاهدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای،  حسن سلیمی سرپرست هیات فوتبال کلاچای دیدن کردند.


www.kelachay.ir
shahrdarikelachay@

شهرداری
کلاچای