Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
شهردار کلاچای : رشد و توسعه اقتصادی کشور مرهون تلاش های کارگران است
۱۳۹۹/۰۲/۱۴

شهردار کلاچای :  رشد و توسعه اقتصادی کشور مرهون تلاش های کارگران است

شهردار کلاچای روز شنبه  و به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و در آیین تجلیل از 7کارگر نمونه این شهرداری نقش کارگران را در تولید و اقتصاد کشور انکار ناپذیر دانست و گفت : بی تردید رشد و توسعه اقتصادی کشور مرهون تلاش ها و مجاهدت های کارگران است و نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام وجود به آنها افتخار می کند.

مهندس ابراهیم اثنی عشری ماچیانی ،  رفع دغدغه های شغلی و بهبود شرایط معیشتی آنها را به عنوان دو موضوع مهم  مورد تاکید قرار داد و افزود : معتقدم اگر تضمین های شغلی و شرایط معیشتی  کارگران بهبود یابد مطمئنا شرایط بهتر از این  از سوی کارگران در روند تولید و اقتصاد شاهد خواهیم بود.

به گفته وی ، توسعه اقتصادی هر کشور با تولید تحقق می یابد و این کارگران هستند که به عنوان نیروی محرکه تولید ، اقتصاد کشور را به حرکت در می آورند .

شهردار کلاچای اضافه کرد : در سالی که مزین به جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده شرایط تولید و اقتصاد کشور روند جهشی داشته که این امر مستلزم آن است که همه در این راه مسئولانه و متعهدانه عمل کنیم.

مهندس اثنی عشری ماچیانی در بخش دیگری از سخنان خود با  قدر دانی  از تلاش های شبانه روزی پرسنل خدوم شهرداری کلاچای  در ارائه خدمات شایسته به مردم بیان کرد : باید تلاش کنید میزان رضایتمندی مردم را به نحو مطلوبی افزایش دهید ، هر چند  وضع موجود راضی کننده است اما می توان بهتر از این عمل کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از هفت  کارگر نمونه شهرداری کلاچای تجلیل شد.

 

شهرداری
کلاچای