Kelachay Municipality
سال 1400؛ سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
بودجه سال آینده شهرداری کلاچای در کوتاهترین زمان ممکن تصویب خواهد شد
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

بودجه سال آینده شهرداری کلاچای در کوتاهترین زمان ممکن تصویب خواهد شد

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای با اشاره به تقدیم بودجه سال آینده شهرداری از سوی شهردار به شورا گفت : تلاش می کنیم در کوتاهترین زمان ممکن آن را تصویب و به شهرداری اعلام کنیم.

علی ابراهیمی در بیست و یکمین نشست علنی این شورا که عصر روز شنبه 99/11/18 در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر کلاچای برگزار شد افزود : بودجه سال 1400شهرداری امروز (شنبه ) به دست شورا رسیده ، اما تصویب آن مستلزم بررسی بیشتر در جلسات آتی شوراست.

وی اظهار کرد : با بررسی های همه جانبه تلاش می کنیم این بودجه را در سریع ترین زمان ممکن تصویب و به شهرداری اعلام کنیم.

ابراهیمی  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی نامه های رسیده از سوی شهرداری از جمله واگذاری پارک ساحلی به بخش خصوصی ، تخصیص بودجه 920میلیون تومانی برای اجرای پروژه بهسازی  پیاده روهای شهرداری و شهید بهشتی و همچنین طرح فضای سبز و درختکاری در ورودی غربی شهر کلاچای منطقه پلرود  تصریح کرد : اعضای شورا با کلیات این طرح ها  موافقت کردند.

فرزاد قلی پور نائب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای در این نشست اجرای طرح فضای سبز و درختکاری در ضلع غربی شهر کلاچای در محور پلرود را ایده ای خوبی دانست که کمتر کسی به خود جرات می داد آن را اجرایی کند و امیدوارم این امر با رایزنی ، با اداره راهداری و حمل ئنقل جاده ای اجرایی گردد.

جعفر عابدینی عضو شورای اسلامی شهر کلاچای بیان کرد : واگذاری پارک ساحلی به بخش خصوصی اقدام خوبی است و ازآن استقبال می کنیم .

وی همچنین لزوم احترام و درک متقابل در بین اعضای شورا را عاملی مهم در افزایش اعتماد عمومی مردم به شوراها دانست .

محمد پورحسین دیگر عضو شورای اسلامی شهر کلاچای تصریح کرد : اعتقاد دارم در واگذاری پارک ساحلی به بخش خصوصی از سرمایه گذاران بومی استفاده شود که این رویه می تواند به روند اشتغال جوانان بیکار در منطقه نیز کمک کند.

وی همچنین بر لزوم شفاف سازی عملکرد شهرداری برای مردم تاکید و گفت : برگزاری جلسات علنی کمک خواهد کرد تا مردم از عملکرد شهرداری و شورا در روند انجام امور بیشتر مطلع شوند.

وی اضافه کرد : با توانمندی و پشتکاری که در شهردار سراغ دارم مطمئنا شاهد تحولات چشمگیری در حوزه شفافیت، تکریم شهروندان و توسعه شهر خواهیم بود.

مهدی محمد حسینی دیگر عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این جلسه ابراز امیدواری کرد شاهد توسعه بیشتر این شهر در ابعاد و اشکال مختلف آن باشیم و این میسر نمی شود مگر اینکه در حوزه شفاف سازی خوب عمل کنیم و اعتماد عمومی مردم را افزایش دهیم.

بیست و یکمین نشست شورای اسلامی شهر کلاچای در سال جاری عصر روز پنجشنبه در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر و با حضور معدودی از شهروندان برگزار شد.

 

شهرداری
کلاچای