Kelachay Municipality
سال 1400؛ سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
برد شیرین شهرداری کلاچای مقابل سرخپوشان ابریشم لاهیجان
۱۳۹۹/۱۲/۱۶

 

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاهای استان گیلان تیم شهرداری کلاچای برابر سرخپوشان ابریشم لاهیجان به پیروزی رسید.

در این دیدار که عصر روز شنبه ۹۹/۱۲/۱۶ در زمین ورزشی شهرداری کلاچای برگزار شد با وجود اینکه تیم شهرداری کلاچای یک بر صفر از میهمان خود عقب بود در نهایت با درخشش "بهنام علیزاده" ۳ بر ۱ حریف خود را شکست داد.

در نیمه نخست دو تیم موقعیت های چندانی روی دروازه های یکدیگر ایجاد نکردند، بهترین بخت گلزنی را در این نیمه شهرداری کلاچای ایجاد کرد که شوت سنگین "میلاد رضایی" را دروازه بان تیم سرخپوشان ابریشم لاهیجان با واکنش عالی به کرنر فرستاد.

دو تیم نیمه نخست را با تساوی بدون گل به پایان رساندند.

اما در نیمه دوم این تیم سرخپوشان ابریشم لاهیجان بود که در دقیقه 53به گل برتری رسید و یک بر صفر از میزبان پیش افتاد،  شهرداری کلاچای پس از دریافت گل حملات زیادی روی دروازه حریف تدارک دید تا اینکه در دقیقه 61 با خطای مدافع سرخپوشان بر روی "بهنام علیزاده " که در دقیقه 55 وارد زمین بازی شده بود، صاحب یک پنالتی شد که  "سامان بذرافشان "آن را به گل تساوی تبدیل کرد.

تیم شهرداری کلاچای که به برد در این بازی نیاز داشت باز هم بر حملات خود روی دروازه حریف ادامه داد تا اینکه این بار "بهنام علیزاده " که چهره شاخص این بازی بود در دقیقه 80 گل دوم را وارد دروازه حریف کرد، اما این پایان کار نبود و گل سوم همین بازیکن در دقیقه 90 آب سردی بر پیکره تیم حریف ریخت و این بازی در نهایت با برتری سه بر یک شهرداری کلاچای به پایان رسید.

تیم فوتبال شهرداری کلاچای با این برد 17 امتیازی شد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای پس از پایان بازی گفت: در نیمه اول دو سه موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کردیم که با بی دقتی به هدر رفت.

فرامرز اکبری افزود: تیم حریف به خاطر اینکه به برد در این بازی نیاز داشت انتحاری بازی می کرد و در این بین با غفلت بازیکنان گل دریافت کردیم.

وی اظهار کرد: اما با تعویضی که در خط حمله انجام دادیم توانستیم به بازی برگردیم و علاوه بر رسیدن به گل تساوی، گل های دوم و سوم را نیز وارد دروازه سرخپوشان ابریشم لاهیجان کردیم.

ماهان یوسف پور" مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای" نیز پس از پایان بازی گفت: بابت این برد به تمام حامیان و همشهریان کلاچایی تبریک می گویم و از اینکه نتیجه باخته را به برد تبدیل کردیم بسیار خوشحالم و به خاطر این پیروزی از تک‌تک بازیکنان و کادرفنی سپاسگزارم.

وی در ادامه اظهار کرد: امیدوارم با همت بازیکنان و کادر فنی و حمایت هواداران وهمچنین همراهی شهرداری و بویژه دکتر دلارام شهردار و موسس محترم باشگاه شهرداری کلاچای، شاهد موفقیت های بیشتر این تیمِ خوب شهرمان باشیم.

 

 

شهرداری
کلاچای