Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
برد شیرین و دلچسب شهرداری کلاچای مقابل شهرداری ماسال
۱۳۹۷/۱۰/۰۵

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال گیلان و در هفته سوم دور برگشت این مسابقات تیم شهرداری کلاچای در بازی از خارج از خانه مقابل تیم سختکوش شهرداری ماسال به یک پیروزی با ارزش و دلچسب دست یافت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، در این دیدار که عصر روز یکشنبه در زمین ورزشی شهدای ماسال برگزار شد برغم اینکه تیم شهرداری کلاچای با اخراج یکی از بازیکنان خود در اواخر نیمه اول ده نفره نیمه دوم بازی را ادامه داد اما در نهایت 3بر یک حریف خود را شکست داد.
گل های تیم فوتبال شهرداری کلاچای را در این بازی حسین اسماعیل زاده در دقیقه 11از روی نقطه پنالتی ، رضا صداقتی و علیرضا فلاح در دقایق 55و 62وارد دروازه میزبان کردند .
تک گل شهرداری ماسال در واپسین لحظات نیمه دوم به دست آمد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای پس از پایان بازی گفت : در دقایق آغازین بازی تیم حریف برتری محسوسی داشت و این امر کاملا طبیعی بود چرا که در خانه بازی می کرد اما در دقیقه 11ما صاحب یک ضربه پنالتی شدیم و آن را تبدیل به گل کردیم و این نتیجه تا پایان نیمه نخست حفظ شد.
اکبر محمد حسینی افزود : متاسفانه در دقایق پایانی نیمه اول یکی از بازیکنان ما از زمین بازی اخراج شد و همین امر تا حدودی روند کار تیم ما را کمی مشکل کرد اما خوشبختانه نظم و انسجام تیمی را از دست ندادیم و دو بار دیگر دروازه حریف را گشودیم .
شهرداری کلاچای با این برد 25امتیازی شد تا موقعیت خود را در جدول رقابت ها بهبود ببخشد.
در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاههای استان گیلان جام گیل 14تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای
 www.kelachay.ir
@shahrdarikelachay

شهرداری
کلاچای