Kelachay Municipality
سال1399؛ سال جهش تولید
بحران برف کلاچای با تلاش پرسنل خدوم شهرداری و یاری مردم شریف کلاچای مدیریت شد
۱۳۹۲/۱۱/۱۷

حسین لاهوتی گفت : درآغازین ساعات ریزش برف ستاد حوادث غیرمترقبه شهرداری کلاچای تشکیل شد و تمامی همکاران شهرداری، آماده خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان شدند....

 


 

وی افزود: شهرداری اقدامات لازم جهت بازگشایی معابر اصلی شهررا انجام داد و تمامی معابر و خیابان های اصلی شهر را باز نمود تا شهروندان دغدغه تامین مایحتاج خود را نداشته باشند.

وی ادامه داد: تلاش مجموعه عوامل شهرداری کلاچای این بود که بارش برف 92 به خاطره ای دلنشین برای شهروندان مبدل شود و دراین راستا همکاری صمیمانه مردم شهر کلاچای ، مانند همیشه یاریگر بسیاری از مشکلات بود.
وی با بیان اینکه برف‌ روبی معابر اصلی شهرکلاچای به صورت مستمر انجام می‌شد، افزود: بیش از 100000 متر مکعب برف روبی تا شعاع 9 کیلومترمربع صورت گرفته است

حسین بائوج لاهوتی افزود درطول این مدت یک دستگاه برف روب سه دستگاه لودر یک دستگاه بیل باکو  5 دستگاه کامیون وماشین های آتش نشانی وهمچنین کلیه عوامل شهرداری وشورای شهر به صورت شبانه روزی در سطح شهر مشغول برف روبی وپاکسازی معابر سطح شهر وامدادرسانی به مردم شریف بودند
لاهوتی ادامه داد بعلت حجم شدید برف و نبود امکانات کافی، اما خوشبختانه شهرداری کلاچای با تعامل و همکاری ای که با شرکت های خصوصی فعال در سطح شهرستان داشت،توانست در اجرای عملیات برفروبی و بازگشایی معابر بخوبی  عمل نماید.

شهردار کلاچای  اظهار کرد:تشخیص به موقع مدیران شهری در حوادث غیرمترقبه عامل موثر در بازده حداکثری وعملکرد شایسته تمام مجموعه محسوب می‌شود.

وی افزود: تمام مدیران ستادی و عملیاتی نشان دادند که صرف فعل خواستن، در توانایی و قدرت ثمر بخشی آنان تحقق یافته و موجب همدلی و یکپارچگی دربدنه کارشناسی می‌شود.

لاهوتی گفت:رسانه‌ها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شهروندان بسیارموثر عمل کردند و مشارکت مردم و بازخوردهای مثبت از عملکرد شهرداری، نتیجه انعکاس دلسوزانه و مستمر رسانه‌هابوده است.

شهردارکلاچای درپایان  از بازگشایی تمامی معابراصلی و فرعی در سطح شهر کلاچای خبر داد و افزود : تردد و عبور و مرور در تمامی معابر شهر کلاچای جریان دارد که مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی پرسنل شهرداری کلاچای است که با کمال افتخار همت جانانه شان را تحسین می گویم.

 

شهرداری
کلاچای