Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
با وجود هزینه بردار بودن طرح نگین شمال اما از یک برند ویژه بر خوردار است
۱۳۹۸/۰۶/۱۴

با وجود هزینه بردار بودن طرح نگین شمال اما از یک برند ویژه برخوردار است
شهردار کلاچای با بیان مطلب فوق عصر روز چهارشنبه در دهمین نشست شورای اسلامی شهر در سال جاری با یادآوری این مطلب که مجتمع نگین شمال و نیز باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری هزینه زیادی را به شهرداری متحمل می کند گفت: :با این وجود این دو ظرفیت یک برند بزرگ برای این شهر در سطح استانی و کشوری است و به جد از آن حمایت می کنیم.
مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی افزود: مجتمع نگین شمال ماهانه هزینه هنگفتی را متوجه شهرداری می کند و همین طور باشگاه فرهنگی و ورزشی،  اما نگاه ما بر این است که از این قابلیت ها در راستای نشاط اجتماعی مردم استفاده کنیم و شهرداری و شورا در این زمینه  عزم و اهتمام جدی دارد.
وی در ادامه با گرامیداشت ماه محرم بر لزوم بهره گیری صحیح از اهمیت و فلسفه عزاداری سیدالشهدا تاکید و اظهار کرد: باید فرهنگ غنی تاسوعا و عاشورا که در راه آن جانفشانی شد این فرهنگ به نسل های کنونی به خوبی منتقل شود.
رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این نشست از برگزاری دومین نشست شهرداری و شورا با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در راستای سرمایه‌گذاری در نگین شمال خبر داد و گفت: مطمئنا تلاش می کنیم آنچه منافع و مصالح شهر است را در این نشست تصویب کنیم  و معتقدم اراده جمعی در این زمینه وجود دارد. 
مهندس مهدی محمدحسینی با بیان اینکه تصویب این طرح به روند شاخص های توسعه منطقه کمک شایانی خواهد کرد بیان کرد: در جلسه  شورا که چهارشنبه  آینده برگزار می شود با حضور مشاور طرح آن را بررسی و کلیات آن مورد موافقت قرار خواهد گرفت. 
وی همچنین از اعطای کمک به مساجد سطح شهر در ایام ماه محرم خبر داد و گفت: انقلاب اسلامی هر چه دارد به برکت وجود مساجد است و باید از مساجد در راستای توسعه فرهنگی به خوبی استفاده کنیم.
رییس شورای اسلامی شهر کلاچای همچنین به ویژه برنامه تاسوعایان در شهرستان رودسر و پخش آن از صدا و سیما اشاره و گفت: علاوه بر اینکه تاکید ما حضور همه مردم در این مراسم است شهرداری و شورا حمایت های مادی و معنوی از این مراسم به عمل خواهد آورد.

شهرداری
کلاچای