Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای با حضور شهردار کلاچای در سالن اجتماعات برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰

نتایج تیمی شهرداری کلاچای در فصل گذشته لیگ راضی کننده بود اما باید بهتر از این عمل می شد.

شهردار و رییس باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای با قدردانی از نحوه نظم و انسجام به گفته وی تیم پایه به محوریت شهرداری مطمئنا ما حمایت می کنیم و از شما هم انتظار داریم در این زمینه برنامه ریزی لازم را به عمل آورید.

مهندس اثنی عشری ماچیانی همچنین از سر مایه گذاری بیش از 140میلیون تومانی شهرداری سال گذشته در حوزه تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری این شهر خبر داد.

در ادامه این نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای هر کدام به بیان برخی مسائل و مشکلات و راهکار های لازم برای تقویت تیم اشاره کرد.

برپایه گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای عصر روز چهارشنبه با حضور شهردارکلاچای در سالن اجتماعات شهرداری کلاچای برگزار شد. مکان هفتم لیگ قرار گرفت اما انتظار بود که می توانستیم بهتر از این عمل کنیم.

مهندس ابراهیم اثنی عشری ماچیانی عص روز چهارشنبه با اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای افزود: آنچه انتظار داریم در فصل جدید لیگ برتر باید تلاش کنیم به جایگاه واقعی خود ارتقا یابیم تا اعتماد مردم از تیم به نحو شایسته ای افزایش یابد.

وی اظهار کرد : اگر سرمربی فعلی تیم احساس می کند برای رسیدن به موقعیت بهتر در جدول تیمی باید تحولات بهتری صورت گیرد ما حاضریم همکاری لازم را داشته باشیم.

مهندس اثنی عشری ماچیانی ، مباحث فنی باشگاه و راهکار لازم برای بهتر شدن وضعیت کنونی را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد : آنچه برای ما حایز اهمیت است بهره گیری از ظرفیت و قابلیت بازیکنان بومی است.

به گفته وی ، بی تردید از این ظرفیت بازیکنان بومی بیشتر استقبال می کنم چرا که در ما احساس غرور ایجاد خواهد کرد.

شهردار کلاچای تضعیف هیئت مدیره و سرمربی را جایز ندانست و گفت : تمام اهتمام ما بر این است با هم افزایی یکدیگر این تیم را به جایگاه واقعی خود ارتقا بخشیم.

وی با تاکید بر برگزاری کاپ محلات در این شهر در ایام تابستان آن را فرصت گرانبها برای استعداد یابی بازیکنان ذکر و گفت : شهرداری از این طرح به جد استقبال می کند و انتظار ما بر این است این کاپ محلات هر ساله در قالب جشنواره برگزار شود.

به گفته وی ، تیم پایه به محوریت شهرداری مطمئنا ما حمایت می کنیم و از شما هم انتظار داریم در این زمینه برنامه ریزی لازم را به عمل آورید.

مهندس اثنی عشری ماچیانی همچنین از سرمایه گذاری بیش از 140میلیون تومانی شهرداری سال گذشته در حوزه تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری این شهر خبر داد.

در ادامه این نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای هر کدام به بیان برخی مسائل و مشکلات و راهکارهای لازم برای تقویت تیم اشاره کردند.

بر پایه گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای عصر روز چهارشنبه با حضور شهردار در سالن اجتماعات شهرداری کلاچای برگزار شد.

شهرداری
کلاچای