Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
اقدام شهرداری کلاچای در اجرا و تکمیل به موقع پروژه پل شهرک اندیشه قابل ستایش است
۱۳۹۸/۰۶/۰۳

 

اقدام شهرداری کلاچای در اجرا و تکمیل به موقع پروژه پل شهرک اندیشه قابل ستایش است

فرماندار رودسر در دومین روز از هفته دولت پروژه مهم و حیاتی پل شهرک اندیشه در شهرکلاچای را مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار داد و از عملکرد شهردار در اجرا و تکمیل به موقع آن ستایش و قدر دانی کرد.

دکتر حسین اسماعیل پور روز یکشنبه با بیان اینکه پروژه پل شهرک اندیشه خیلی خوب و به موقع اجرا و به بهره‌برداری رسید افزود: پیشتر مشکلاتی در حوزه ابگرفتگی منطقه وجود داشت که ضرورت ایجاب می کرد این پروژه هر چه سریعتر اجرایی شود و خوشبختانه به صورت ضرب الاجل انجام شد..

به گفته وی، این پروژه هم بحث دیواره سازی و هم تکمیل خود پل در ظرف دو هفته  اجرا و تکمیل شده و واقعا جای بس قدر دانی است.

فرماندار شهرستان رودسر با تاکید بر این مطلب که به جد از این کار خوب و پسندیده شهرداری ابراز خرسندی می کنم تصریح کرد: معتقدم حسن کار این بود که این پروژه به موقع اجرا و مورد بهره‌برداری قرار گرفت و برای من بسیار راضی کننده است که شهرداری بحث جمع آوری آبهای سطحی را در دستور کار خود قرار داده است.

 

مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی شهردار کلاچای هم در این مراسم   از سرمایه‌گذاری 300میلیون تومانی برای ساخت پل شهرک اندیشه این شهر خبر داد و گفت :این پل به ارتفاع 2متر و عرض 10متر به دهانه 5/40متر  و 80متر طول دیواره حایل و گوشواره های طرفین پل احداث شده است.

وی ساخت و اجرای این پروژه را از الزامات و در راستای خواسته ها،  انتظارات و مطالبات به حق مردم این منطقه ذکر که شهرداری و شورا خود را متعهد و ملزم به انجام آن دانستند.

در مراسم افتتاح پل شهرک اندیشه فرماندار،  معاونین فرماندار،  رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از اهالی این شهرک حضور داشتند.

دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نامگذاری شده است.

 

شهرداری
کلاچای