Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
از بانوان کارمند شهرداری کلاچای تجلیل شد
۱۳۹۶/۱۲/۱۷

در سالروز ولادت با سعادت دختر نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) از هفت نفر از زنان کارمند شهرداری کلاچای طی آیینی تجلیل شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ سرپرست شهرداری کلاچای روز پنجشنبه در این مراسم با گرامیداشت میلاد فاطمه زهرا (س) و روز زن این روز بزرگ و با عظمت را به بانوان کارمند شهرداری تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ، حمید عبداله زاده با اشاره به نقش و جایگاه امروز زنان در جامعه اسلامی افزود : الگو گیری و الگوپذیری از سیره و روش زندگی فاطمه زهرا (س) از جمله انتظاری است که جامعه از شما دارد و مطمئنا این راه را با جدیت و قدرت ادامه خواهید داد.

وی با تاکید بر تلاش بیشتر برای استمرار جامعه فاطمی در کشور اظهار کرد : بی تردید تنها راه سعادت جامعه متاثر از همین فرهنگ است .

سرپرست شهرداری کلاچای با اشاره به تلاش بد خواهان نظام برای رواج پدیده بی حجابی و بد حجابی در جامعه و ظهور و بروز فرهنگ غربی ضرورت هوشیاری بیشتر بانوان در این برحه خاص را مورد تاکید قرار دارد.

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم حضور زنان را در عرصه خدمت به جامعه ستود و گفت : شما امروز با تلاش های خالصانه و صادقانه خود مایه عزت و ا فتخار در مجموعه شهرداری هستید و این مهم بر کسی پوشیده نیست.

محمد پورحسین ، رفتار و عملکرد سازنده با ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی نسبی را از جمله موضوعات مهم ذکر و ابراز امیدواری کرد بانوان ما در مجموعه شهرداری این مهم را با جدیت بیشتر دنبال کنند.

وی همچنین بر تلاش بیشتر برای ایجاد رضایتمندی مردم و نیز  افزایش میل و رغبت بیشتر برای خدمات رسانی بی منت به شهروندان را مورد تاکید قرار داد.

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای با اشاره به تلاش دولت تدبیر و امید برای واگذاری برخی امور در کشوربه زنان  آن را موید جایگاه خطیر زنان در جامعه اسلامی دانست .

فرزاد قلی پور نایب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این مراسم با گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت فاطمه زهرا (س) و روز زن گفت : باید با تاسی از راه و سیره آن حضرت جامعه را به سمت تربیت اسلامی  سوق دهید و بی تردید نقش شما در این راه سنگین و خطیر است .

به گفته وی ، امروز رسالت شما زنان برای مقابله با هجمه های دشمنان که در صدد به انحراف کشاندن نسل جوان جامعه است برجسته به نظر می رسد و باید از همه توان و ظرفیت خود در این زمینه بکارگیری تا دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بمانند.

هشتم مارس برابر با 17 اسفندماه روز جهانی زن نامگذاری شده است.

 

 

شهرداری
کلاچای