Kelachay Municipality
سال1398؛ سال رونق تولید
آخرین خبر در خصوص احداث ساختمان آتش نشانی و پارک شهدای گمنام
۱۳۹۶/۰۹/۰۵

شهردار کلاچای روند ساخت ساختمان جدید آتش نشانی این شهر را مطلوب و رو به جلو توصیف و گفت : تاکنون 250 میلیون تومان اعتبار برای اجرای این پروژه اختصاص یافته است .


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛محمدموسی شعبانیان روز شنبه و در جریان بازدید از روند اجرایی این پروژه که بخشدار و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند افزود : این پروژه در حال حاضر پیشرفت خوبی دارد و منطبق با استانداردهای روز ساخته می شود وی اعتبار ساخت ساختمان آتش نشانی این شهر را از محل منابع ملی ذکر و اظهار کرد برای ساخت این پروژه 800 میلیون تومان اعتبار لحاظ شده که تاکنون از این میزان 250میلیون تومان آن تخصیص یافته است.

شهردار کلاچای تصریح کرد : در صورت تخصیص به موقع اعتبار پروژه مذکور در کمتر از دو سال آینده قابلیت افتتاح و بهره برداری را خواهد داشت .

برپایه گزارش دیگری شهردار کلاچای صبح شنبه در جریان بازدید از روند ساخت پروژه یادمان شهدای گمنام با اشاره به اینکه پیمانکار پروژه شتاب خاصی نسبت به ساخت و تکمیل پروژه در دستور کار قرار داده بیان کرد پروژه یادمان شهدای گمنام کلاچای تا پایان آذر ماه جاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

شعبانیان اعتبار اجرای پروژه یاد شده را از محل منابع داخلی شهرداری ذکر و افزود تمام اهتمام ما بر این است که این پروژه در مدت تعیین شده تکمیل و به بهره برداری برسد.

شهردار کلاچای با بیان اینکه اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی مدیون و مرهون مجاهدت ها و ایثارگری های شهداست اضافه کرد با ساماندهی یادمان های شهدا می توانیم بخشی از دین و رسالت خود را به شهدا و امام شهدا ادا کنیم .

بخش کلاچای 141 شهید والا مقام تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است .

شهرداری
کلاچای