سال1397؛سال حمایت از کالای ایرانی
پیروزی شهرداری کلاچای مقابل مهتاب بافت شفت
1396/10/09
215 بازدید

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال گیلان و در هفته هجدهم  دور برگشت این مسابقات تیم فوتبال شهرداری کلاچای با برتری مقابل مهتاب بافت شفت  همچنان جایگاه خود را در بالای جدول تثبیت کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری کلاچای ؛ در این دیدار که عصر روز شنبه در هوایی صاف و آفتابی در زمین ورزشی شهرداری کلاچای برگزار شد تیم میزبان با برتری یک صفر  حریف خود را با شکست  بدرقه کرد تا همچنان به روند کامیابی های خود در لیگ ادامه دهد.
بازی در همان دقایق نخست با برتری میهمان همراه بود به طوری که سه موقعیت مسلم گلزنی روی دروازه شهرداری کلاچای ایجاد کردند که  سنگربان شهرداری کلاچای مانع از فرو ریختن دروازه اش شد تا اینکه  شهرداری کلاچای بر خلاف جریان بازی در دقیقه 37به گل برتری برسد این گل را رضا صداقتی در پی غفلت آشکار مدافع حریف و با ضربه دقیق به دور از دسترس دروازه‌بان به گل تبدیل کرد تا شهرداری کلاچای یک بر صفر از حریف پیش بیفتد این گل تا پایان نیمه نخست حفظ شد تا تیم میزبان با برد به رختکن برود.
در نیمه دوم ابتدا این تیم میزبان بود که فشار زیادی روی دروازه حریف ایجاد کرد اما در ادامه مالکیت توپ و بازی بیشتر در اختیار تیم میهمان بود  حتی به دنبال اخراج یکی از بازیکنان مهتاب بافت شفت در دقیقه 62این تیم ده نفره به بازی ادامه داد اما باز هم موقعیت های بیشتری روی دروازه میزبان بوجود آورد یکبار تیر افقی دروازه میزبان لرزید و یکبار هم توپ در آستانه ورود به دروازه مدافع شهرداری کلاچای با رشادت توپ را به بیرون کشید هر چند میزبان هم در معدود حملات خطرناک ظاهر می شد تا اینکه این بازی سرانجام با همان گلی که تیم شهرداری کلاچای در نیمه اول به دست آورده پایان رسید.
تیم شهرداری کلاچای با این برد 34امتیازی شد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای پس از پایان بازی گفت :بچه های ما در این بازی با تمام وجود سنگ تمام گذاشتند.
سید محمود حسن نژاد افزود :بهتر از این می توانستیم بازی کنیم اما شرایط استرس تیمی نتوانستیم آن بازی با کیفیت را به نمایش بگذاریم.


از این بازی  مهندس شعبانیان شهردار کلاچای، مهندس پورحسین رییس شورای اسلامی،  قلی پور نایب رییس شورا و زاهدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری کلاچای دیدن کردند.
در لیگ برتر فوتبال گیلان جام گیل 14تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

شهرداری
کلاچای
  • بازدید کل : 1064958
  • بازدید سال : 139005
  • بازدید ماه : 36177
  • بازدید هفته : 5793
  • بازدید روز : 362